На Закарпатті відбувся І етап Всеукраїнської командної олімпіади з програмування

Участь у змаганні взяли 29 закарпатських команд, з яких 25 – студентських та 4 – учнівські

У ці вихідні школярі та студенти України мали змогу помірятися силами в програмуванні. Змагалися командами – кожна  складалася з трьох учасників. На Закарпатті турнір відбувався на двох майданчиках – на факультеті інформаційних технологій Ужгородського університету та в Хустському багатопрофільному ліцеї імені Івана Магули. Всього участь у змаганні взяли 29 закарпатських команд, з яких 25 – студентських та 4 – учнівські.

За результатами змагань було визначено призерів. Зокрема, серед студентських команд кращими стали:

Місце Команда Факультет Кількість розв’язаних задач
І UzhNU_Machata (Меренич, Лошак, Гроскопф) Факультет інформаційних технологій 8
UzhNU_TroubleMakers (Товтин, Піцура, Трофименко) Факультет інформаційних технологій 8
ІІ UzhNU_Div0 (Фейса, Сливка, Шулла) Факультет математики та цифрових технологій 7
UzhNU_Kowalski_Analysis (Задорожний, Симкін, Стегура) Факультет інформаційних технологій 6
III UzhNU_Amigusi (Попович, Микита, Параска) Факультет інформаційних технологій 5
UzhNU_AAA (Капустяк, Гаврилов, Левченко) Факультет інформаційних технологій 5
UzhNU_SexyBoys (Росул, Овчинніков, Альбрехт) Факультет інформаційних технологій 4
UzhNU_+vibe (Буц, Греба, Шумило) Факультет інформаційних технологій 4

Нагадаємо, команди факультету інформаційних технологій тренують Олександр Міца та Сергій Вапнічний, колективи ж факультету математики та цифрових технологій готує Юрій Андрашко.

Серед учнівських команд призерами стали:

Місце Команда Школа Кількість розв’язаних задач
І sUzh_SVAP (Юрченко, Капустяк, Міца) Ужгородський науковий ліцей 5
ІІ sKhust_ProgrammingPerfectionists (Шнейдер, Арендаренко, Медвідь) Хустський багатопрофільний ліцей імені Івана Магули 4

Тренером команди Ужгородського наукового ліцею є Сергій Вапнічний, колектив Хустського багатопрофільного ліцею імені Івана Магули готує Микола Дронь.

Оргкомітет - Юрій Андрашко, Олександр Міца, Сергій Вапнічний
Оргкомітет – Юрій Андрашко, Олександр Міца, Сергій Вапнічний

З результами І етапу Всеукраїнської командної олімпіади з програмування можна ознайомитися за покликанням.

Відзначимо високий рівень підготовки закарпатських учасників. Зокрема, команда sUzh_SVAP (Юрченко, Капустяк, Міца) посіла друге місце серед 26 колективів Західної України, а гурт sKhust_ProgrammingPerfectionists (Шнейдер, Арендаренко, Медвідь) ‒ восьме.

Зважмо також на те, що в команді хустських школярів провідну роль відігравав учень 8-го класу Іван Шнейдер.

Студенти Ужгородського університету впродовж останніх 10 років також тримають високу планку. Серед 20 кращих колективів Західної України – 10 (!) команд Ужгородського університету.

Тож побажаймо нашим учням і студентам не знижувати обертів підготовки і вдало виступити на ІІ етапі Всеукраїнської командної олімпіади з програмування, який відбудеться 28 жовтня у місті Львові.

За інформацією оргкомітету змагань
1 Коментар
  1. На ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування серед призерів і ужнівці – Медіацентр

[…] Рівненщини, Волині та Закарпаття, які стали переможцями І етапу. Команди […]