На факультеті міжнародних відносин урочисто відзначили День перекладача

Дійство відбувалося у студентському центрі дозвілля «Ювентус»

На факультеті міжнародних відносин урочисто відзначили День перекладача
29 вересня на факультеті міжнародних відносин УжНУ святкували День перекладача. Дійство відбувалося у студентському центрі дозвілля «Ювентус».

З урочистою промовою виступив декан факультету міжнародних відносин Микола Палінчак, який висловив подяку своїм колегам за їхню доброчесну працю, терпимість і побажав успіхів студентам у здобутті гідної освіти. Завідувач кафедри теорії та практики перекладу, професор Іван Зимомря від імені деканату вручив грамоти активістам факультету.

Концертна програма поєднала в собі креативні та оригінальні виступи студентів різних курсів факультету міжнародних відносин. Розпочали виступ студентки-третьокурсниці, виконавши ліричну пісню «Somewhere Only We Know». Не забула привітати колег і студентка другого курсу Валерія Яблуновська – надіслала відеопривітання, оскільки перебуває за кордоном.

На факультеті міжнародних відносин урочисто відзначили День перекладача

Надзвичайною активністю відзначилися першокурсники: команда КВН розважала присутніх колоритними жартами, веселими сценками. Особливо цікавим був  конкурс на знання закарпатського діалекту, у якому перемогу здобула команда викладачів у складі декана факультету Миколи Палінчака та замдекана Людмили Казакової. Вразила присутніх гра на скрипці студентки І курсу Елізи Коцібан.

Особливу увагу глядачів привернуло відео про перші відчуття студентського життя першокурсників, створивши атмосферу невимушеності й позитиву на святі. Студенти 3-го курсу Катерина Шляхта та Семен Вербич продекламували ліричний вірш німецькою мовою та його переклад українською, який зробив  Семен.

На факультеті міжнародних відносин урочисто відзначили День перекладача

Потішним був конкурс «Викладачі VS студенти», який поєднав цікаву вікторину з відгадуванням ребусів. Учасники обох команд чудово впоралися із поставленими завданнями, тому наприкінці конкурсу ведучі оголосили нічию.

Надзвичайно веселою була демонстрація казусів в історії перекладу реклами, спонукавши присутніх замислитися над тим, як важливо бути професіоналом у будь-якій галузі.

На факультеті міжнародних відносин урочисто відзначили День перекладача

Ближче до завершення підняла настрій глядачам цікава презентація нового видання Шпака, яке жартома порівняли з виходом iPhone7. Уперше в історії святкування розігрували додаткові бали до контрольного оцінювання, що особливо порадувало студентів.

Завершили святкування  традиційним гімном факультету, який став чудовим фіналом цього незабутнього вечора.

Загалом атмосфера на святі Дня перекладача була надзвичайно теплою та доброзичливою. Студенти показали свою творчість, активність та бажання розвиватися і досягати  нових висот.

Юля Шипович