Гості зі Сполучених Штатів Америки ділилися досвідом роботи на ФПО УжНУ

П’ятеро медиків на чолі з сімейним лікарем Марком Ремптоном приїхали на Закарпаття з американського міста-побратима Корвалліса (штат Орегон)

Гості зі Сполучених Штатів Америки ділилися досвідом роботи на ФПО УжНУ
Факультет післядипломної освіти має потужні міжнародні контакти, співпрацюючи з фахівцями різних країн. Цього разу до підрозділу завітала закордонна делегація зі США, аби розповісти нашим лікарям про те, як працюють медики в Штатах.

П’ятеро медиків на чолі з сімейним лікарем Марком Ремптоном приїхали на Закарпаття із американського міста-побратима Корвалліса (штат Орегон), де команда медиків працює у проекті TOUCH (Take one ukrainian child’s hand): допомагають дітям, позбавленим батьківського піклування. Американські колеги знайшли час і для того, щоб зайти в університет, бо вже давно сприяють розвитку сімейної медицини в Ужгороді (містер Ремптон, до слова, є почесним громадянином нашого міста).

Марк Ремптон

Переймати досвід закордонних лікарів та поцікавитися тим, як розвивається медицина за океаном, зібралося чимало охочих: лікарі-інтерни першого та другого року навчання, сімейні лікарі, курсанти та іноземні студенти.

Влаштували такий собі брифінг: за кожним столом учасники мали змогу поставити іноземцям питання, що стосувалися не лише певних професійних аспектів, а й запиту на професію лікаря. Питали про те, як там організована робота, що робить сімейний лікар, яку зарплату отримує, скільки триває навчання та яка його вартість.

Учасники зустрічі

Учасники мали змогу поспілкуватися з кожним із делегатів, а це двоє сімейних лікарів, фельдшер, що займається обстеженням раку молочної залози, фельдшер, що спеціалізується на ранах, та медбрат, котрий має справу із амбулаторною хірургією.

Питань виникало багато, тож з кожним із делегатів було про що поговорити.

На завершення Марк Ремптон та його колега прочитали дві лекції.

Ксенія Шокіна