Сайт Медіацентру УжНУ
Підрозділ створений у липні 2013 року

На математичному факультеті навчатимуть робототехніки

Ініціативу дати студентам корисний досвід висунув доцент кафедри системного аналізу та теорії оптимізації Андрій Брила

0 547
На математичному факультеті навчатимуть робототехніки
На математичному факультеті навчатимуть робототехніки
На математичному факультеті функціонуватиме гурток із робототехніки. Невдовзі тутешні студенти зможуть вивчати особливості програмування роботів. Таку ініціативу висунув доцент кафедри системного аналізу та теорії оптимізації Андрій Брила, який також є викладачем Guru IT School (компанія «THINKMOBILES»). Плани майбутніх занять окреслили 15 лютого на зустрічі з молоддю.

На математичному факультеті навчатимуть робототехніки

Андрій Брила

Першим до вихованців звернувся декан Михайло Повідайчик, закликавши долучитися до корисної програми. Відтак представниця «THINKMOBILES» Віталія Рогаченко розповіла про роботу компанії: «Наша спеціалізація – створення мобільних додатків, комп’ютерних ігор. Пропонуємо студентам із математичними здібностями опанувати програмування, пройти курс із робототехніки». Гостя також повідомила про перспективи роботи, розвиток IT-сфери на Закарпатті.

«Робототехніка цікава тим, що дозволяє вийти за межі реальності. Мета пропонованого курсу – дати студентам корисний досвід. За попереднім планом, юнаки і дівчата навчатимуться в 2 етапи: теоретично й безпосередньо на практиці. Завершальним проектом стане змагання між учасниками. У задумі також – видача сертифікатів про проходження курсу», – зауважив Андрій Брила.

Студентів зацікавила пропозиція освоїти навички програмування роботів, адже така робота стає дедалі перспективнішою й популярнішою в нашому краї. Бажаємо продуктивної праці!

Ольга Брайлян
Залишіть відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.