Наші студенти запалювалися на найгарячішому фестивалі Закарпаття «Fire Life Fest»

Окрім вогняної програми, глядачі насолоджувалися незабутніми виступами зі світлодіодним реквізитом, танцями колективу BLITZ та еквілібристикою, музичною частиною

Кажуть, дивитися, як горить вогонь, можна безконечно – так це чи ні ужгородці й гості міста перевіряли на фестивалі «Fire Life Fest», що відбувся в амфітеатрі 1–2 травня.

Продемонструвати свої вміння з’їхалося понад 100 фаєрників із різних міст України, Білорусі, Росії, Німеччини та навіть Франції. А зібрав їх усіх в Ужгороді місцевий колектив «Fire Life», який, власне, й організував ФАЄРичне шоу.

«Цього року фестиваль зібрав більшу кількість артистів та глядачів, ми маємо ще розмаїтішу програму, дещо скоротили музичну частину вечора, аби зосередити увагу саме на шоу. Крім того, охочі можуть відвідати майстер-класи й поліпшити вміння роботи з різноманітним реквізитом. Є можливість зайнятися акробатикою, а для малечі маємо дитячі зони. Наступного року сподіваємося організувати і третій Fire Life Fest», – розповіла організаторка Ірина Мартин.

Окрім вогняної програми, глядачі насолоджувалися незабутніми виступами зі світлодіодним реквізитом, танцями колективу BLITZ та еквілібристикою, а музичну частину вечора забезпечили гурт «Чаламада» та оркестр радості «Ватага».

Не можна не сказати й про неповторних ведучих Сашу Свергуна та Валерія Митейка, які майстерно затягували час між виступами учасників, влаштовували цікаві конкурси та спілкувалися із залом.

Першого дня в рамках фестивалю встановили рекорд із найбільш масового виступу фаєрників – на сцені та біля неї зібралися десятки повелителів вогню з усім, що можна крутити: віялами, поями, стафами, драгонами, дабл-стафами – здається, тут було все!

Надія Микулець і Таня Кут

Студентки Надія Микулець і Таня Кут завітали на фестиваль як гості, хоча й самі виступають із театром вогню Dragonfly. «Ми взяли участь у кількох майстер-класах, подивилися, що вміють інші, показали, що до снаги нам, і навчилися нового. Дуже круто, що тут багато нових людей, фаєрників з-за кордону, в яких однозначно є чого повчитися.

Програма вечора дуже багата, насичена, порівняно з минулим роком – чимало нового. А крутих виконавців стільки, що навіть складно обрати когось, хто найбільше сподобався!» – кажуть дівчата.

Другого дня невгамовні ведучі влаштували для найбільш сміливих фаєрлімбо – ну, це як гра у лімбо, тільки палиця, під якою мають проходити учасники, палає.

Україністка Іванка Стець не лише споглядала за шоу, а й стала його частиною, тож ділиться враженнями: «На фестивалі вогню я побувала вперше і одразу в ролі учасниці (цим дуже пишаюся). Я почала займатися фаєром у липні 2016-го. Тоді випадково натрапила в соцмережі на кастинг і подала заявку. Тепер закохана у фаєр-шоу і сподіваюся, що ця симпатія взаємна.

Іванка Стець

Учасники охоче діляться знаннями, вміннями і досвідом. Чи це світові рекордсмени, чи новачки – всі спілкуються на одному рівні. Встановлений рекорд на фестивалі запам’ятається, напевно, чи не найбільше.

Я впевнена, «FireLifeFest – 2017» кожен учасник затямить як найбільш видовищну і найспекотнішу подію. Даємо собі кілька днів на відпочинок і з новими силами та знаннями продовжуємо працювати задля єдиного результату».

Ксенія Шокіна,
фото Наталії Павлик