Док. Шон В. Флемінг розповів молоді про можливості штучного інтелекту для екологічного прогнозування

21 вересня на біологічному факультеті УжНУ відбулася лекція док. Шона В. Флемінга (CSCA; Орегонський університет, США) «Штучний інтелект для екологічного прогнозування».

Науковець з Орегонського університету виступив з лекцією перед студентами-біологами УжНУУ виступі американського науковця йшлося про використанню штучного інтелекту в прогнозуванні природних катаклізмів, які пов’язані з водними екосистемами.

Фокус своєї лекції пан Флемінг сконцентрував на можливостях використання штучного інтелекту у передбаченні якості та кількості води в річках. Було розглянуто глобальний водний цикл, гідрологію річок, соціальну та економічну важливість у передбаченні стану річок.

Окремо лектор висвітлив основні терміни й принципи штучного інтелекту та науки про дані. Док. Шон В. Флемінг продемонстрував чотири приклади реальних проєктів, де використовується штучний інтелект для прогнозування повеней, якості води та проблем водозабезпечення.

Також розглянули окремий випадок, як застосування супутникових даних може поліпшити прогнозування штучного інтелекту.

За інформацією біологічного факультету УжНУ
1 Коментар
  1. Професор зі США поділився напрацюваннями з айтівцями УжНУ ‣ Медіацентр

[…] студенти факультету інформаційних технологій та інших підрозділів УжНУ мали виняткову можливість поспілкуватися з відомим […]