Сайт Медіацентру УжНУ
Підрозділ створений у липні 2013 року

Науковиці біологічного факультету презентували свої дослідження на симпозіумі в Угорщині

Науковими напрацюваннями з іноземними колегами ділилися доцентка кафедри ентомології та збереження біорізноманіття Мирослава Демчинська та асистентка кафедри ботаніки Віолета Мірутенко

0 318

Науковиці біологічного факультету презентували свої дослідження на симпозіумі в Угорщині

19-20 вересня у Будапешті (Угорщина) відбувся міжнародний симпозіум «Research and education», присвячений питанням розвитку та імплементації наукових досліджень у галузі біології в системі вищої освіти.

Симпозіум провели за сприяння педагогічного факультету Університету імені Яноша Сельє, факультету гуманітарних та природничих наук Прешовського університету, Вченої ради угорців Словацької Республіки та Відділу угорців, які живуть за кордоном, Угорської академії наук. Захід відбувся у межах проєкту Агенції культурних і освітніх грантів Міністерства освіти, молоді та спорту Словацької Республіки.

Науковиці біологічного факультету презентували свої дослідження на симпозіумі в УгорщиніУчасть у симпозіумі взяли і науковці біологічного факультету УжНУ. Так, доцентка кафедри ентомології та збереження біорізноманіття біологічного факультету Мирослава Демчинська презентувала доповідь «Invasive species in Transcarpathian region and their influence for biodiversity», у якій представила результати багаторічних досліджень динаміки поширення карантинних видів в Закарпатській області. Асистентка кафедри ботаніки Віолета Мірутенко у свої доповіді «Distribution of Arnica montana L. in the Transcarpathian Region of Ukraine» висвітлила особливості поширення арніки гірської.

У межах симпозіуму було проведено ряд воркшопів, де учасники мали змогу ознайомитись з іноваційними методами і формами викладання біохімії та генетики, застосуванням остеоформаційних та остеосорбційних маркерів у діагностиці, сучасними методами біохімічного аналізу та їх застосування в органічному розведенні сільськогосподарських тварин та різних видів дичини.
Науковиці біологічного факультету презентували свої дослідження на симпозіумі в Угорщині

За інформацією біологічного факультету
Залишіть відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.