НДІ державно-конфесійного права вчетверте став співорганізатором Міжнародної наукової конференції в Трнавському університеті

Модераторами форуму виступили керівники інституцій-організаторів – доктор Міхаела Моравчикова та доцент Олександр Білаш

20–21 вересня на базі юридичного факультету Трнавського університету в Словаччині у рамках проекту VEGA 1/0254/16 «Financovanie cirkví a náboženských spoločností» відбулася Міжнародна наукова конференція «Економічні аспекти державно-церковних відносин».
Олександр Білаш та JUDr. Jakub Kříž,

Це вже четвертий інтернаціональний форум за останні два роки, співорганізаторами якого виступають Інститут правових питань релігійної свободи юридичного факультету Трнавського університету під керівництвом директора Інституту й заступника декана юридичного факультету, пані докторки Міхаели Моравчикової, та НДІ державно-конфесійного права й державно-церковних відносин УжНУ, директором котрого є доцент кафедри адміністративного, фінансового та інформаційного права, заступник декана юридичного факультету з міжнародних зв’язків, доцент Олександр Білаш (архімандрит Євфросин).

У конференції взяли участь науковці юрфаку Карлового університету в Празі (Чеська Республіка) – адвокат, автор відомого видання-коментарю до Закону про церкви та релігійні організації (Чеська Республіка, 2011) доктор права Якуб Кршиж (JUDr. Jakub Kříž, Ph.D.) і докторант Марек Новак (Mgr. Marek Novák); правничого підрозділу Віденського університету (Австрія) – проф. Вольфганг Вісгайдер (prof. dr. Wolfgang Wieshaider); співробітник Канцелярії Президента Республіки Польщі – доктор Конрад Валчук (Dr. Konrad Walczuk); теологічного факультету Університету Палацкего в Оломоуці (Чеська Республіка) – доцент Даміан Нємец (doc. dr. Damián Němec, OP), пані докторка Моніка Менке (ThLic. ICLic. Mgr. Monika Menke, Th.D.); юридичного факультету Трнавського університету – доктор Міхаела Моравчікова (ThLic. Mgr. Michaela Moravčíková, Th.D.) та юрфаку Ужгородського національного університету – доцент Олександр Білаш, який виголосив доповідь на тему: «Фінансове забезпечення соціально-економічної діяльності релігійних організацій в Україні».

Модераторами конференції виступили керівники інституцій-організаторів – доктор Міхаела Моравчикова та доцент Олександр Білаш.

Вл. інф.