Математики визначили володаря Кубка декана факультету

Перемогу в турнірі здобули студенти третього курсу

Учасники змагання

Математики визначили володаря Кубка декана факультету

28 листопада на штучному майданчику біля студентського гуртожитку № 4 студенти-математики розіграли  Кубок декана з міні-футболу.

Турнір уже став традиційним – відбувається щороку. Попри передзимовий час, погода цього дня вирішила посприяти учасникам. Основні організаторські клопоти взяла на себе голова студради підрозділу Віталія Шевцова.

Декан математичного факультету Михайло Повідайчик радо і щиро привітав усіх гравців і вболівальників, наголосивши, що в таких заходах не так важливо, хто переможе. Головне – гуртування й дружний дух факультетської родини.

Математики визначили володаря Кубка декана факультету

Судив поєдинки гравець ФК «Ужгород» Василь Роботишин. До слова, у змаганнях узяли участь і студенти-математики, які виступають за футбольні колективи обласного рівня, зокрема Роман Білінський (IV курс) і Михайло Міговк (III курс), що, без сумніву, підняло якісну планку турніру. На участь у ньому заявилися 4 команди (студенти від першого до четвертого курсу), які зіграли між собою за коловою системою.

Вирішальним щодо переможця став поєдинок третьо- й четвертокурсників. Гра виявилася видовищною, вирізнялася бойовим духом учасників і непоступливістю, що, власне, засвідчив і підсумковий рахунок – 2:2. Утім за різницю забитих і пропущених голів перемога в турнірі і Кубок декана матфаку цьогоріч дісталися колективу ІІІ курсу. Відповідно срібло здобули четвертокурсники, а бронзу завоювали новачки факультету, першокурсники, які в очному двобої здолали студентів ІІ курсу – 2:0.

Усі результати турніру

1 курс – 3 курс 0:6
2 курс – 4 курс 1:5
4 курс – 1 курс 5:1
3 курс – 2 курс 6:1
1 курс – 2 курс 2:0
3 курс – 4 курс 2:2

Лауреати турніру були нагороджені грамотами та медалями, переможці ж на додачу отримали традиційний кубок.

Михайло Міговк

«Маю насамперед відзначити високий рівень організації заходу. Щодо матчів, приємно вразили рівнем майстерності деякі гравці. Хоч трохи розчарувала команда першого курсу – чекав від них більшого. Засмучує, що з кожним роком спостерігаю невтішну тенденцію: все менше тих, хто займається футболом», – ділиться враженнями капітан команди третього курсу, гравець виноградівського ФК «Севлюш» Михайло Міговк.

А після нагородження переможці зіграли товариський матч з викладачами факультету.

Галина Совбан, студентка відділення журналістики