Сайт Медіацентру УжНУ
Підрозділ створений у липні 2013 року

Непересічне видання презентували у непересічному місці: кафедра міжнародної політики УжНУ завершила роботу над спільною монографією

Колективну працю ужнівців про Україну в системі європейської політичної інтеграції можна завантажити й онлайн

0 82
Ален Панов презентує видання
Ален Панов презентує видання
Знакова для Ужгорода будівля XVII століття – Вілла П. Атмосфера історизму й ексклюзивності. Незвичний формат презентації солідного наукового видання. Нещодавно науковці кафедри міжнародної політики УжНУ представили колективну монографію «Україна в системі європейської політичної інтеграції: політичний, правовий, економічний, безпековий, соціальний та релігійний аспекти». Завершено чотирирічне комплексне дослідження різноманітних аспектів співпраці України та ЄС.

«Представлена увазі читача книга є колективною працею науковців нашої кафедои. Вона творилася в Ужгороді – місті з тисячолітньою історією співіснування у рамках багатьох європейських держав; місті, просоченому духом Європи; місті, де кожен його мешканець є носієм гену західної європейської культурної цивілізації; місті, що є столицею унікального регіону, який межує з чотирма державами ЄС, а з робочих приміщень кафедри можна спостерігати за тим, як вирує життя у сусідній Словаччині та Угорщині.

Монографія спробувала поєднати результати Непересічне видання презентували у непересічному місці: кафедра міжнародної політики УжНУ завершила роботу над спільною монографієюдосліджень і погляди колективу, в якому кожен його учасник є особистістю – зі своєю філософією, розумінням життя і інтересами. Вона розглядає політичні, правові, соціальні, релігійні, економічні та безпекові аспекти євроінтеграції. За структурою більше схожа на збірник есе, поєднаних загальною тематикою. Вважаємо, що це видання покликане розширити панораму знань про європейське життя, розкриваючи його окремі сегменти», – зауважив завідувач кафедри, керівник авторського колективу Ален Панов.

Серед авторів видання Микола Палінчак, Кірілл Нечипорук, Людмила Казакова, Рената Манайло-Приходько, Вікторія Бокоч, Володимир Панов, Віталій Савка, Діана Стеблак, Альона Слободянюк, Павло Яцина, Мирослав Лешанич, Вікторія Машкара-Чокнадій.

Вже стало доброю традицією подавати наукові доробки кафедри у дружньому до довкілля електронному форматі, а також забезпечувати безкоштовний доступ усім охочим. Не стала винятком і ця книга, яку можна завантажити за посиланням. Видання побачило світ та стало доступним громадськості за підтримки Ордену Марії Терезії.

За інформацією кафедри міжнародної політики
Залишіть відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.