Перші пішли: магістри геофаку – дипломовані!

Привітати випускників прийшли викладачі, батьки, друзі поважні гості з різних установ краю

Перші пішли: магістри геофаку – дипломовані!

16 січня на географічному факультеті УжНУ дипломи магістрів отримали випускники денної та заочної форми навчання.
Іван Калинич

Вступне слово мав декан геофаку Іван Калинич. «Сьогодні у вас, дорогі випускники, свято! Щоправда для нас, ваших наставників, воно з присмаком смутку, адже ви йдете від нас. Ми віддали вам частинку своєї душі, поділилися всім, що знали. І дуже сподіваємось, що ці знання допоможуть вам гідно влаштуватися в житті. Пам’ятайте: тут ваш другий дім, де вам завжди будуть раді допомогти!» – зауважив очільник факультету.

Привітати випускників прийшли і поважні гості, зокрема заступник голови Закарпатської обласної ради Петро Грицик, заступник міського голови Ужгорода Олександр Білак.

Мирослава Лендьел

Проректор з науково-педагогічної роботи УжНУ Мирослава Лендьел побажала випускникам ніколи не переставати вчитися й успішно реалізувати свій потенціал: «Магістратура є свідомим вибором дорослих людей, і я дуже рада, що ви обрали підрозділ, який готує надзвичайно цінних фахівців для економіки нашої країни й регіону!».

До привітань долучилися й заступник начальника відділу департаменту екології та природних ресурсів ОДА Дмитро Томенчук, начальник відділу лісового та мисливського господарства ЗОУЛМГ Ігор Орос, начальник відділу геоінформаційних систем (ГІС) та інформаційного забезпечення Басейнового управління водних ресурсів річки Тиси Світлана Ребрик. Гості наголосили на важливості фаху випускників-географів: «Спеціальності, які ви здобули, мають дуже важливе значення. Впевнені, ваші знання будуть спрямовані на збереження наших природних ресурсів!».

Перші пішли: магістри геофаку – дипломовані!Крім того, теплі настановчі поради молоді висловили й завідувач кафедри фізичної географії та раціонального природокористування Степан Поп, завкафедри лісівництва Людвіг Потіш, завідувач кафедри землевпорядкування та кадастру Владислав Пересоляк.

Подяку викладачам і новоспеченим колегам виголосила випускниця Марина Москаль.

Після всіх поздоровлень настала найурочистіша мить – вручення омріяних дипломів. Завершили свято Державним Гімном і спільною фотосесією.

Юлія Шипович,
фото Віталія Завадяка