«Боян» вітав рідний виш зі святом піснею

Учасники самодіяльної народної чоловічої капели виконали у фойє головного корпусу УжНУ кілька пісень зі свого репертуару

«Боян» вітав рідний виш зі святом піснею
Хорова капела «Боян»
Приємний сюрприз з нагоди Дня народження альма-матер підготували учасники самодіяльної народної чоловічої капели «Боян» для співробітників Ужгородського національного університету, виконавши у фойє головного корпусу УжНУ кілька пісень зі свого репертуару.

Відкрили свій виступ капеляни гімном УжНУ, продовжили – «Молитвою за Україну». Не забули нагадати присутнім студентам про потребу освіти піснею на вірші Тараса Шевченка «Учітеся, брати мої».

На завершення виступу заспівали закарпатську народну пісню «Не рубай ліщину» та гімн студентів – «Gaudeamus Igitur».

За інформацією старости капели Василя Лавера