Побачив світ навчальний посібник «Фармацевтичний аналіз лікарських речовин органічної природи»

У видавництві «Бреза» побачив світ посібник «Фармацевтичний аналіз лікарських речовин органічної природи», розроблений доценткою кафедри органічної хімії, кандидаткою фармацевтичних наук Галиною Різак для студентів медичного факультету спеціальності «Фармація»,

Авторка, таким чином, продовжила формування власної бібліотечки для студентів медичного факультету спеціальності «Фармація».

Спираючись на тридцятирічний науково-педагогічний досвід в УжНУ та НФаУ, багаторічний досвід викладання фармацевтичної хімії Галина Різак узагальнює свої напрацювання для студентів у вигляді навчальних посібників, що значно полегшить студентам самопідготовку, особливо в умовах нестачі навчальної літератури та її дороговизни. У цьому сенсі навчальний посібник Г.В. Різак  «Фармацевтичний аналіз лікарських речовин органічної природи» буде надзвичайно цікавим та корисним для здобувачів освіти.

Посібник містить три розділи:

1) якісний елементний аналіз лікарських речовин органічної природи;
2) аналіз органічних лікарських речовин за функціональними групами;
3) приклади тестів з відповідями для самоконтролю знань.

У виданні поєднуються теоретичні обґрунтування з конкретними методиками контролю якості лікарських речовин.

Найближчим часом авторка передасть друковані примірники до Наукової бібліотеки УжНУ.

Авторка дякує за допомогу у випуску посібника: Холопік Марії Михайлівні, Холопік Олесі Олексіївні, Садварі Юрію Юрійовичу, Садварі В’ячеславу Юрійовичу, Розенталу Герману Зельмановичу, Розенталу Єфіму Германовичу, Лемаку Володимиру Якубовичу, Ковбаску Василю Васильовичу, Герцу Дмитру Івановичу, Лазуру Ярославу Володимировичу, Бисазі Юрію Михайловичу, Палінчаку Миколі Михайловичу, Рошку Михайлу Михайловичу, Синишину Анатолію Анатолійовичу, Синишиній Олександрі Анатоліївні, Цапу Василю Васильовичу, Бадиді Марії Петрівні, Панову Володимиру Олексійовичу, Андрусю Миколі Івановичу, Гримуту Володимиру Івановичу, Фазикошу Олексію Андрійовичу, а також професору, доктору хімічних наук, професору кафедри неорганічної хімії Перешу Є.Ю, професору, доктору медичних наук Торохтіну О.М, та доцентці, кандидатці фармацевтичних наук Бисазі Є.І. за рецензування навчального посібника.