Сайт Медіацентру УжНУ
Підрозділ створений у липні 2013 року

На Драгобраті триває шостий табір «Міжнародного молодіжного спортивного партнерства»

Після трьох днів перебування на гірськолижному курорті – враження тільки позитивні

0 298
18 лютого розпочався шостий студентський табір в рамках завершального етапу реалізації українсько-словацького ґрантового проекту «Міжнародне молодіжне спортивне партнерство» за підтримки Норвезького фінансового механізму та уряду Словаччини. Студенти з України, Словаччини та Норвегії опановують зимові види спорту (гірські лижі, сновборд) на гірськолижній базі «Драгобрат».

Щоб дістатися кінцевого пункту призначення, учасникам проекту довелося долати 18 км складних гірських доріг на спеціально переобладнаних вантажівках. Для багатьох учасників проекту це виявилися перші екстремальні кілометри в житті.

«“Драгобрат” зустрів нас сонячною морозною погодою і чудовими гірськолижними спусками, – каже координатор проекту від України, доцент кафедри фізичної реабілітації Олена Дуло. – Приємно, що в заїзді беруть участь і студенти з Норвегії, які вперше приїхали до України. Сподіваюся, що в наших закордонних партнерів залишаться приємні враження від участі в спільних українсько-словацько-норвезьких заходах».

Координатор зі Словаччини Павол Лопуховський відзначає, що перевагою «Драгобрату» є природне снігове покриття, що, на його думку, дасть змогу ефективно навчатися і тренуватися студентській молоді.

Голова норвезької спортивної організації «Фіннмарк» Мей Бенте Еріксен приємно вражена організацією студентського табору: «Я уважно стежу за перебігом проекту й за тим, як відбувається реалізація завдань. Рівень – високий. І це справді чудовий досвід для вашої молоді. До речі, катання на гірських лижах є обов’язковою дисципліною для норвезьких учнів під час навчання у школі».

Такі позитивні враження в учасників проекту після трьох днів перебування на базі «Драгобрат». А попереду ще чимало незабутніх моментів…

(Далі буде…)

Вл. інф.

Залишіть відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.