Сайт Медіацентру УжНУ
Підрозділ створений у липні 2013 року

На факультеті історії та міжнародних відносин дипломували магістрів

12 випускників завершили навчання з відзнакою

0 532

На факультеті історії та міжнародних відносин дипломували магістрів

4 лютого когорта студентів факультету історії та міжнародних відносин УжНУ вступила у доросле життя, отримавши дипломи магістрів. У великій залі ректорату зібралися наче вперше ті, хто 5 з половиною років ішли пліч-о-пліч. Хтось згадував про перші п’ятірки, хтось – про двійки. У когось пітніли долоні на згадку про деканатський список боржників… Згодом зі сльозами на очах не могли й слова мовити  про те, якими незабутніми були студентські роки. Та попри всілякі спогади, кожен пам’ятає, що він – випускник УжНУ.
Віталій Андрейко
Віталій Андрейко

До першого вітального слова вийшов т. в. о. декана, завідувач кафедри міжнародних студій і суспільних комунікацій, доцент Віталій Андрейко, який насамперед переказав напутні побажання від очільника факультету Івана Вовканича. «В університеті вручення дипломів магістра – визначна подія. Випускний – остаточне підбиття підсумків роботи студентів, викладачів… Хай упевненість у собі стане запорукою вашого успіху, додасть наснаги для написання нових сторінок вашого життя, вашої історії, історії майбутньої родини та, зрештою, історії країни. Нехай диплом випускника УжНУ буде для вас не просто документом, а провідником на успішному професійному шляху», – побажав у листі-зверненні Іван Іванович.

Віталій Іванович, своєю чергою, додав: «Кожен із вас робитиме перший професійний крок, і мені щиро хочеться, щоб ці кроки були тільки вдалими і продуктивними».

Андрій Шекета
Андрій Шекета

Слова привітання висловив і вручив дипломи з відзнакою (їх, до слова, здобули 12 магістрів) колишній випускник підрозділу, а нині заступник голови Закарпатської облради Андрій Шекета. «Нині перед вами питання: «Що робити? Які пріоритети розставити? Чи правильним було рішення про вступ 5,5 років тому?». Скажу вам: головна цінність того, що я вчився в університеті, не у самому здобутому фактажі, а в тому, що мене тут навчили думати. Додаткову інформацію завжди є звідки взяти. Важливо те, як ви міркуєте і наскільки готові вчитися ще після завершення університету. Не хочу засмучувати, але вчитися доведеться багато ☺. Тепер у вас дуже добра база, щоб на неї нарощувати інші знання. Хочу, щоб ви вірили в себе і пам’ятали про тих, хто доклав зусиль до того, щоб ви стали такими, якими бачимо сьогодні перед собою», – підсумував пан Шекета.

Завідувач кафедри античності, середньовіччя та історії України домодерної доби Ігор Ліхтей  акцентував: «У геть непростий час отримуєте дипломи. Але бажаю, щоб через 50 років ви в такому ж складі зустрілися в цьому ж залі».

Додав своїх побажань і завідувач кафедри модерної історії України та зарубіжних країн, доцент Ігор Шніцер. «Щиро вірю, що роки навчання виробили звичку сміливо простувати до мети, не «пасувати» перед складнощами. Вам пощастило знайти надійних друзів, можливо, комусь і другу половинку. Бажаю, щоб здобуті дипломи стали надійним фундаментом для матеріального добробуту вашого і ваших родин», – побажав Ігор Омелянович.

Випускників вітає Ігор Ліхтей
Випускників вітає Ігор Ліхтей

Про те, якими були випускники в очах кураторів, першою поділилася завідувачка кафедри бізнес-адміністрування, маркетингу та менеджменту  Олеся Дюгованець: «Сподіваюся, що скористаєтеся всіма порадами, що почули сьогодні. Впевнено скажу, що перед нами саме ті студенти, про яких буде згадувати більшість викладачів. Ми спостерігали ваше зростання. Ви були правильними студентами, активними. Вміли попрацювати і відпочити, тішили нас своїми ідеями… Я переконана, що здобуті знання вам згодяться. Ви самі стелите той килим, яким простуватимете в житті. І у вас є з чим по ньому йти».

На факультеті історії та міжнародних відносин дипломували магістрівТепло привітала молодь старша викладачка кафедри міжнародних студій та суспільних комунікацій Олеся Бенчак: «Позаду хвилювання, сльози, розчарування. Студенти-міжнародники, ви – мій перший випуск, і я щиро радію з того, що ми дійшли до фінішу. Починається час нових звершень, і на цьому етапі, як і на всіх наступних, важливо дотримуватися золотого правила: не зупинятися у навчанні, розвиватися і впевнено рухатися вперед. Творчих успіхів у вашому особистому і професійному житті!»

Професор Ігор Тодоров Відзначив: «Мабуть, у цьому залі я найбільш літня людина, що мала справу з випуском кваліфікованих спеціалістів. Саме завдяки вам я не відчуваю років. Молодий, бо ви надихаєте. Такі заходи демонструють те, що ми недарма працювали… Не важливо, де ви будете працювати – ви здобули потрібну базу, яка знадобиться у будь-якій сфері. Хочу, щоб ви дотримувалися чудової формули трьох «П»: порядність, професіоналізм, патріотизм».

Ігор Прохненко
Ігор Прохненко

«Чим нас більше, тим краще. Якщо нас об’єднати в одному приміщенні – «притремося» швидше… Кожен прийшов сюди з різних причин. Але так, як ви радієте цьому диплому, помножте у кілька разів – і будете знати, як радіють за вас батьки та «надбатьки» – бабусі та дідусі. І передусім хочу привітати їх. У кожного з вас є унікальна історія, в якій є багато чого згадувати. Починали різними, і закінчили навчання теж неповторними. Вас, мабуть, часто запитують, ким будете після закінчення навчання. Диплом дає вам шанс стати кимось кращим. Дасть вам шанс говорити на рівних з професіоналами з інших країн. Проте головне, що здобуті знання дають вам змогу думати нешаблонно. А це дуже цінно», – з нотками гумору привітав випускників доцент кафедри археології, етнології та культурології Ігор Прохненко.

Не залишися осторонь і студенти. Мар’яна Тесличко висловилася від імені всіх випускників: «На ваших очах ми зростали. І, безперечно, ви зробили вагомий внесок у те, щоб ми сформувалися як особистості. Ми вдячні за знання і за можливість подорожувати й відкривати світ. Ці стіни – це школа життя. Висловлюємо вам глибоку подяку за поради 24/7. Ми успішно пройшли цей складний період. Але всі разом! Бажаємо, щоб ваша праця оцінювалася винятково гідно. Розквіту нашому факультету! Більше хороших, талановитих студентів! Адже ми йдемо – треба комусь займати наші місця»☺.
На факультеті історії та міжнародних відносин дипломували магістрів
Що ж, бажаємо студентам-випускникам не втрачати життєвого оптимізму і того запалу, який дав змогу дійти до фіналу. Нехай усе бажане/задумане реалізується, а сили не закінчуються. Віримо, що кожен наступний студент досягне вершин, якими можуть похвалитися випускники сьогодні!
На факультеті історії та міжнародних відносин дипломували магістрів

Ірина Неменуща,
фото Ярослава Шелемби
Залишіть відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.