Психологи УжНУ до професійного дня влаштували конференцію

А після конференції найактивніші студенти разом із викладачами провели круглий стіл «Дік Свааб: Ми це наш мозок»

На кафедрі психології нещодавно відбулася студентська науково-практична конференція до Всеукраїнського дня психолога.

Психологи УжНУ до професійного дня влаштували конференціюНа початкку конференції із професійним святом викладачів та студентів привітав декан факультету суспільних наук, доктор політичних наук Юрій Остапець.

Завідувачка кафедри психології, докторка психологічних наук Уляна Михайлишин побажала викладачам і студентам успішного втілення творчих і наукових задумів.

Психологи УжНУ до професійного дня влаштували конференціюМолодь виступила з науковими доповідями, які висвітлювали актуальні проблеми психології, викликавши активні обговорення та дискусії.

Психологи УжНУ до професійного дня влаштували конференціюНайактивніші студенти-психологи разом із викладачами після завершення конференції провели круглий стіл на тему «Дік Свааб: Ми це наш мозок». Обговорили основні положення та психологічні аспекти праці нідерландського нейробіолога, фахівця в галузі досліджень головного мозку.

За інформацією кафедри психології