Психологи-першокурсники дистанційно пройшли ознайомчу практику

Студенти мали змогу більш докладно розглянути та проаналізувати специфіку й основні напрями роботи психолога

Психологи-першокурсники дистанційно пройшли ознайомчу практику

Студенти першого курсу факультету суспільних наук спеціальності «Психологія» Ужгородського національного університету дистанційно пройшли ознайомчу практику.

Її мета – ознайомити молодь зі специфікою роботи психолога у різних сферах діяльності. Керівниками практики стали завкафедри психології, докторка психологічних наук, проф. Уляна Михайлишин, асистентки Василина Вячало, Ірина Шмідзен, Інна Юхименко.

На практиці студенти мали змогу більш докладно розглянути та проаналізувати специфіку, основні напрями роботи психолога. Загалом студенти задоволені результатами.

Професорка Уляна Михайлишин вітає вихованців із завершенням ознайомчої практики та бажає успішного втілення творчих, зокрема й наукових, задумів!

За інформацією кафедри психології УжНУ