Питання українсько-польської співпраці в галузі освіти і науки обговорили професор УжНУ А. Панов та Генконсул Польщі в Україні Е. Дзвонкевич

Сторони дійшли згоди щодо організації виїзного майстер-класу «Сучасна дипломатія Республіки Польща», який заплановано на наступний семестр

Днями в Ужгороді, в резиденції Вілла П, відбулася зустріч завідувача кафедри міжнародної політики Алена Панова з Генеральним консулом Республіки Польща у Львові Елізою Дзвонкевич.

Сторони обговорили актуальні питання українсько-польського співробітництва, зокрема в галузі освіти і науки. Дійшли згоди щодо організації виїзного майстер-класу на тему «Сучасна дипломатія Республіки Польща», який заплановано на наступний семестр. Цільова аудиторія – власне студенти-міжнародники та журналісти-міжнародники в межах дисциплін «Дипломатична і консульська служба», «Теорія міжнародних відносин» та «Країнознавство». Також було обговорено питання участі польських дипломатів і журналістів-міжнародників у створенні спеціалізованого курсу теоретичних і практичних занять у рамках підготовки спеціалістів з міжнародної інформації і журналістики.

Захід відбувся під егідою Закарпатського осередку Спілки дипломатів України, який очолює Ален Панов.

За інформацією кафедри міжнародної політики УжНУ