Студент кафедри фізвиховання УжНУ переміг на міжнародних змаганнях шпажистів

Артем Матевосов став звитяжцем і серед юніорів, і поміж дорослих

Студент кафедри фізвиховання УжНУ переміг на міжнародних змаганнях шпажистів
Нещодавно в Ужгороді відбулися щорічні міжнародні змагання з фехтування на шпагах «Юний динамівець», присвячені новорічним і різдвяним святам. До обласного центру завітали спортсмени з інших міст України, а також зі Словаччини та Угорщини. Загалом було 130 учасників, які змагалися у трьох вікових категоріях.

Спочатку на поміст вийшли найменші учасники, естафету перейняли кадети та юніори, відтак змагалися дорослі.

Студент кафедри фізвиховання УжНУ переміг на міжнародних змаганнях шпажистів

Найсильнішою юніоркою виявилася киянка Софія Слюсарева, яка, між іншим, вперше в Ужгороді: «Приїхала попрактикуватися, адже попереду багато стартів. Боротися було складно, адже приїхали і дві інші сильні учасниці, з якими мені важко фехтувати, однак я здобула тут перемогу і дуже рада цьому».

Студент кафедри фізвиховання УжНУ переміг на міжнародних змаганнях шпажистів

Студент кафедри фізичного виховання УжНУ Артем Матевосов, здобув перемогу і серед юніорів, і поміж дорослих.

«Незабаром Чемпіонат України, тому це дуже потрібна репетиція перед більшими стартами. А перемога, звичайно ж, додає впевненості в собі, та й уболівальники переконуються, що можемо на рівних боротися як із українськими, так і з іноземними суперниками», – поділився спортсмен.

На черзі в Артема змагання вітчизняної першості, а також етап Кубка світу в складі юніорської збірної України.

До речі, Закарпатська облдержадміністрація надала спортивному клубу «Динамо» нову апаратуру для визначення переможців у двобоях.

Юрій Піясюк