Сайт Медіацентру УжНУ
Підрозділ створений у липні 2013 року

Студент фізичного факультету представив Україну на міжнародній конференції в Японії

Шестикурсник Павло Балог презентував на форумі дослідження, що виконується на кафедрі ТЕІБ під керівництвом професора Володимира Міци у рамках угоди УжНУ з міжнародним консорціумом СЕRІС-ЕRІС

0 304
Павло Балог
Павло Балог
Студент VI курсу кафедри твердотільної електроніки та інформаційної безпеки фізичного факультету УжНУ Павло Балог представив Україну на міжнародній конференції керамічних наукових товариств Тихоокеанського регіону «PACRIM 13», що тривала в місті Гіновані (Окінава, Японія) з 27 до 31 жовтня.

Ужнівець презентував доповідь «Preparation of Amorphous α-GeS2 Films with Low Carbon Contamination for Sulfide Based Anode in Lithium Ion Battery Application».

Цей міжнародний форум організовується що два роки й присвячений широкому колу питань, які стосуються сучасних розробок і нових трендів у керамічних та пов’язаних із ними технологіях. У роботі конференції «PACRIM 13» упродовж чотирьох днів взяли участь понад 2000 учасників, було представлено більш ніж 1500 усних і постерних доповідей.

Постерна доповідь Павла Балога базувалася на результатах наукової праці, що виконується на кафедрі ТЕІБ під керівництвом професора Володимира Міци. Робота, яку студент продовжує в магістратурі, стосується аналізу хімічного складу поверхонь надтонких халькогенідних плівок для анодів, що синтезуються на кафедрі та досліджуються за допомогою сучасних аналітичних приладів у співпраці з Карловим університетом (м. Прага, Чехія) та Вігнерівським фізичним дослідницьким центром (м. Будапешт, Угорщина) в рамках угоди з міжнародним європейським консорціумом CERIC-ERIC.

Студент фізичного факультету представив Україну на міжнародній конференції в ЯпоніїСеред центральних тем цьогорічної конференції – можливості застосування новітніх розробок для вирішення нагальних і глобальних проблем сучасного світу. Зокрема, значна увага була приділена технологіям, що стосуються виробництва та зберігання відновлювальної енергії: новим сонячним елементам (PV), твердооксидним паливним елементам (SOFC), застосуванню керамічних матеріалів в електричних акумуляторах (rechargeable battery), новим функціональним матеріалам, толерантним до навколишнього середовища, тощо. Переважна частина представлених робіт має на меті зробити внесок у боротьбу зі змінами клімату.

Конференція була організована Японським керамічним товариством за сприяння інших керамічних товариств Тихоокеанського регіону (Південна Корея, Китай, Австралія та Сполучені Штати Америки). У роботі форуму взяли участь провідні вчені з усього світу. Серед учасників конференції був і випускник фізичного факультету УжНУ др. Роман Селянчин, який нині працює в одному з наукових інститутів Японії.

Упродовж заходу учасники спілкувалися й неформально, це дало змогу обговорити сучасні тенденції у виробництві матеріалів, матеріалознавстві, енергетичному секторі та інших сферах науки і техніки.

За матеріалами фізичного факультету
інформацію підготував доцент Василь Шаркань
Залишіть відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.