Призером серед майбутніх програмістів став другокурсник спеціальності «Інженерія програмного забезпечення» Максиміліан Лісіцин

Представник Природничо-гуманітарного коледжу Максиміліан Лісіцин успішно виступив на ІІІ етапі ХІІ Всеукраїнської олімпіади з інформатики та комп’ютерної техніки серед студентів закладів вищої освіти І–ІІ рівнів акредитації.

Максиміліан Лісіцин

Щороку в масштабному форумі беруть участь найкращі студенти з усіх областей України та Києва. 15–17 травня ХІІ Всеукраїнську олімпіаду приймав Новокаховський приладобудівний технікум. Змагалося 23 учасників. Протягом двох з половиною годин вони демонстрували свої теоретичні знання та вміння виконувати практичні завдання засобами Microsoft Office. Компетентне журі складалося з викладачів, які готували учасників змагання.

Наші коледжани загалом показали високий рівень підготовки. Так, другокурсник спеціальності «Інженерія програмного забезпечення» ПГК УжНУ Максиміліан Лісіцин посів почесне ІІІ місце.

Бронза Всеукраїнської олімпіади з інформатики та комп’ютерної техніки – у студента коледжу УжНУПідготували Максиміліана до участі в олімпіаді професіонали своєї справи, викладачі циклової комісії «Програмування та інформаційні технології» Наталія Александра та Альвіна Лукавська.

Вітаємо ужнівську команду зі вдалим виступом та бажаємо дальшого вдосконалення й переможник вершин!

За інформацією Марії Якубишин