День матері на філологічному факультеті відзначали поезією й піснею

На зворушливий захід студентки запросили й рідних матусь

Мама, мамка, мамочка, матінка, матуся, ненька… Скільки ж ласкавих слів описують найріднішу людину у нашому житті. Студентки-першокурсниці філологічного факультету до Дня матері вирішили вкотре довести, що більше за все на землі поважають Ту, що привела на світ.

Академнаставниці, академмами доцентки кафедри української мови Вероніка Баньоі, Наталія Венжинович та Анастасія Вегеш допомагали дівчатам підготувати вечір поезії. Запросили студентки і своїх матусь, тому декламація стала більш зворушливою, час від часу в очах філологинь можна було побачити сльози. Радували гостей і піснями «Мамо, мамочко моя» та «Дорогій матусі», а насамкінець переглянули відео, яке розчулило усіх.

Галина Шумицька, Іван Сабадош та Наталія Венжинович

«Почуття переповнюють…У кожної дитини є два крила: ліве – мама, а праве – батько. Ми летимо повноцінно тоді, коли обидва крила сильні. Незалежно від того, як складається наше життя, ці крила завжди є. Не важливо, де тепер батьки, вони завжди надають підтримку, і наше сьогоднішнє свято – доказ цього. Мине зовсім трохи часу, і доведеться ставати такими ж, і вам потрібно буде давати підтримку. Я дуже дякую матерям, які прийшли, колегам-«матусям» першокурсниць. Нехай усі сльози, які лилися сьогодні з очей, вимивають усе наносне, непотрібне, хай наші серця будуть чистими й дарують світові любов», – з такими словами підтримки звернулася до присутніх мама філологічного факультету Галина Шумицька.

Відвідав захід і завідувач кафедри української мови Іван Сабадош, який додав кілька слів від чоловіцтва факультету: «Хоч скільки років би ви мали, маму будете згадувати якнайкраще. Друзів може бути багато, але єдиний вірний друг – це мама, вона вас ніколи не зрадить. Завжди йдіть до неї, хочи де б ви були, з усякої нагоди, йдіть з кінця світу, коли їй погано і коли добре. Будете старшими, все одно йдіть і говоріть із нею! Завжди до матері спішіть, вона вам завжди рада!».

Вікторія Кенідра