Сайт Медіацентру УжНУ
Підрозділ створений у липні 2013 року

Студент УжНУ став бронзовим призером Кубка України з паверліфтингу

У присіданні Максим Офіцинський перевершив особистий рекорд на 17,5 кг

0 368
Студент УжНУ став бронзовим призером Кубка України з паверліфтингу
Максим Офіцинський
У Коломиї нещодавно відбувся турнір за Кубок України з паверліфтингу серед чоловіків і жінок, у якому виступило й шестеро закарпатських спортсменів.

Серед представників сильної статі змагався й наймолодший учасник нашої команди, 20-річний студент економічного факультету УжНУ Максим Офіцинський, який тренується в університетській секції атлетизму, що діє на кафедрі фізичного виховання факультету здоров’я та фізичного виховання.

У першій вправі – присіданні – наш силач успішно виконав усі три залікові підходи й у завершальному подолав 240 кг, що перевершує його особистий рекорд на 17,5 кг!

Студент УжНУ став бронзовим призером Кубка України з паверліфтингу
Андрій Федорішко та Максим Офіцинський

У жимі лежачи також усі три спроби нашого студента були вдалі і йому підкорилися – 147,5 кг. У фінальній вправі – тязі – спортсмен послідовно підняв 220, 230 і 240 кг (правда, останню вагу двома голосами проти одного судді не зарахували) і з сумою триборства 617,5 кг став бронзовим призером у ваговій категорії до 83 кг.

Відзначимо, що ці результати ужгородський майстер спорту показав без застосування спеціального екіпірування, оскільки його кубковий виступ відбувався в рамках підготовки до студентського чемпіонату світу з класичного паверліфтингу.

У підсумку ж командного заліку збірна Закарпаття посіла друге місце серед чоловіків з-поміж 17 областей України.

За інформацією голови обласної федерації паверліфтингу
Андрія Федорішка
Залишіть відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.