Розмова видалася надзвичайно корисною, адже Антоніна Бобкова говорила, зокрема, й про те, як практично використовувати знання юриспруденції у звичайному житті

Днями на юридичному факультеті УжНУ відбулася відкрита лекція доктора юридичних наук, професора, декана юридичного факультету Донецького національного університету, академіка Національної академії правових наук України Антоніни Бобкової.

Зі студентами юрфаку ділилася досвідом академік Національної академії правових наук УкраїниЗі вступним словом до аудиторії звернувся декан факультету Ярослав Лазур, який представив пані Антоніну, подякував гості за те, що та знайшла час на відвідини факультету й погодилася поспілкуватися зі студентами юрфаку.

Зі студентами юрфаку ділилася досвідом академік Національної академії правових наук України«Сьогодні економічні відносини стають все складнішими. Підприємства, транснаціональні компанії та інші учасники ринку шукають оптимальні способи юридично врегулювати свою діяльність. Професор Бобкова – одна з тих науковців, які стояли біля витоків українського господарського права, тож має чим поділитися зі студентами. Зовсім скоро випускники юрфаку стануть у пригоді бізнесу, адже правильний правовий захист інтересів його представників допоможе  економічному прориву в Україні, стимулювати інноваційні процеси», – ділиться враженнями від почутого четвертокурсник Павло Величко.

Розмова видалася надзвичайно корисною, адже пані Антоніна говорила, зокрема, й про те, як практично використовувати знання юриспруденції у звичайному житті.

Послухати лекцію прийшов і викладацький склад факультету, зокрема доцент кафедри господарського права Василь Манзюк: «Дуже радий, що маємо можливість почути лекцію визнаного в правовій галузі професіонала. Антоніна Григорівна – найпотужніший науковець у сфері господарського права. В неї є чого повчитися не тільки нашим студентам, а й викладачам, тож факультет із великою вдячністю сприймає візит пані Бобкової».

Зі студентами юрфаку ділилася досвідом академік Національної академії правових наук УкраїниВсяк охочий мав можливість поставити питання лекторові, подискутувати на тему, що цікавить. Завершили спільним фото й обіцянкою обов’язково продовжити розмову.

Юлія Шипович