Студентам УжНУ розповіли про особливості роботи ОСББ на Закарпатті

Переглянувши відеопрезентацію, яка продемонструвала результати діяльності ОСББ, вирушили в ознайомчий візит з двома об’єктами проекту, що успішно функціонують уже 2 роки

Студентам УжНУ розповіли про особливості роботи ОСББ на Закарпатті
Серед присутніх на зустрічі були студенти юридичного, хімічного факультетів, а також факультетів суспільних наук та міжнародної політики, менеджменту і бізнесу.

Володимир Буркало, Марія Йовбак і Ганна Мелеганич

29 березня в залі Вченої ради Ужгородського національного університету представники проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» ознайомили присутніх з історією розвитку цього проекту на території краю та Ужгорода зокрема, їхньою метою тощо. Організатором зустрічі став Центр зі сталого розвитку УжНУ, а модератором – кандидат політичних наук Ганна Мелеганич.

Зі студентами зустрілися голова ужгородського ОСББ «Дружба» Володимир Буркало та координатор Закарпатського обласного ресурсного центру громад Марія Йовбак. Вони розповіли гостям про особливості роботи проекту, його сутність, нинішні досягнення.

Студентам УжНУ розповіли про особливості роботи ОСББ на Закарпатті

Так, охопивши майже всю країну, ідея створення ОСББ проникла і на територію Закарпаття, де швидко досягла позитивних наслідків. За 5 років нараховують 138 успішно реалізованих проектів, що виникли на основі програми ОСББ.

Після розмови з керівниками, студенти переглянули відеопрезентацію, яка продемонструвала результати діяльності ОСББ, та вирушили в ознайомчий візит з двома об’єктами проекту, що вже успішно функціонують 2 роки.

Під час поїздки студенти ставили питання та цікавилися специфікою діяльності проекту. Так, значною перевагою цієї програми визнали мобілізацію на співпрацю жителів квартирних будинків.

Антоніна Чундак