Студенти факультету МЕВ зможуть проходити практику в консульстві у Нью-Йорку

Декан Микола Палінчак домовився про співпрацю з Генконсулом України в Нью-Йорку Ігорем Сибігою

Студенти факультету МЕВ зможуть проходити практику в консульстві у Нью-Йорку
Нещодавно декан факультету міжнародних економічних відносин професор Микола Палінчак зустрівся з Генеральним консулом України в Нью-Йорку Ігорем Сибігою та консулом Мирославом Кастраном.

Під час зустрічі дипломати розповіли про специфіку роботи консульства в Нью-Йорку та про роль української діаспори. Адже загальновідомо, що будівля консульства подарована диппредставництву українцями, які проживають в США.

Також домовлено про проходження студентської практики в консульській установі, що буде чудовою нагодою для студентів-міжнародників поринути у світ дипломатії на практиці.

За інформацією кафедри міжнародних економічних відносин