Студенти з факультету здоров’я людини – знову найкращі в пінг-понгу

Друге місце вибороли біологи, «бронзу» завоювали студенти-коледжани

Студенти з факультету здоров’я людини – знову найкращі в пінг-понгу
9 листопада спорткомплекс «Буревісник» приймав учасників чергового етапу 67-ї загальноуніверситетської спартакіади серед студентів УжНУ. Цього разу випробовували свої сили у настільному тенісі.
Студенти з факультету здоров’я людини – знову найкращі в пінг-понгу

Заявки на участь у змаганнях подали представники 13 факультетів і кафедри фізичного виховання. Команди були поділені на 3 групи, кожну з яких очолили минулорічні призери цього виду спорту  – колективи факультету здоров’я людини, істориків та математиків.

Склад кожної команди був представлений трьома учасниками (двоє хлопців і дівчина). Кожен поєдинок тривав до перемоги у двох партіях.

Студенти з факультету здоров’я людини – знову найкращі в пінг-понгу

Найбільшу майстерність цього разу продемонстрували команди біологів, природничо-гуманітарного коледжу та факультету здоров’я людини. Вони й розіграли титул чемпіона з настільного тенісу серед студентів УжНУ. Сенсації не сталося: минулорічний успіх у цьому виді повторив факультет здоров’я людини, вдруге поспіль виборовши кубок і золоті нагороди.
Програвши тільки переможцям, другими стали біологи, «бронзу» ж завоювали студенти-коледжани. Нагороджував переможців і призерів – завідувач кафедри фізичного виховання Іван Маріонда.

Нині фіналісти турніру невтомно тренуються, щоб потрапити до збірної УжНУ, яка невдовзі візьме участь у змаганнях з пінг-понгу серед студентів вишів Закарпаття.

Юрій Піясюк