Сайт Медіацентру УжНУ
Підрозділ створений у липні 2013 року

Стоматологи УжНУ привітали своїх першокурсників і визначили найвродливішу студентку

Міс стоматологічного факультету – 2016 стала Анастасія Білей

0 658
10 листопада в Закарпатському обласному державному українському музично-драматичному театрі відбувся довгоочікуваний захід для стоматологічного підрозділу УжНУ – Міс факультету – 2016. За титул найвродливішої студентки цього року боролися аж 9 красунь!

Євген Костенко

Почався вечір з інтриги: під заворожливу музику на сцену повільно почали виходити учасниці конкурсу краси, вдягнуті в елегантні сукні. Після цього їх представили присутнім ведучі вечора – студенти-активісти стоматологічного факультету Діана Соломаха, Тарас Гринчак та Сергій Пайонк.

Відтак гостей заходу привітав декан Євген Костенко. Він висловив радість від того, що цього року до колективу факультету знову долучилися нові талановиті студенти й побажав їм насичених студентських років.

Поки дівчата готувалися до виходів, на сцені виступили з вокальними номерами солістки Інеса Сапович, Катерина Лінтур, а також молода закарпатська зірка – Уйко Шоні, котрий подарував присутнім кілька власних хітів, серед яких і славнозвісна «Алена Реп». Гості могли поспостерігати за фокусами учасника конкурсу «Україна має талант», а також за номерами колективу «Танцювальної корпорації друзів». До всього згаданого посміялися з жартів КВН-команди стоматологічного факультету та з гумористичного ролика з учасницями конкурсу краси.

Протягом вечора дівчата-конкурсантки кілька разів перевтілювалися в різні образи. Присутні побачили їх і в гангстерському стилі 20-х років минулого століття Америки, й у елегантних пальтах від одного зі спонсорів вечора, й у звабливому образі, й у вечірніх сукнях. Крім того, першокурсниці показали свої інтелектуальні здібності. Питання конкурсанткам могли ставити гості з залу, що додало заходу справжнього «перцю».

Анастасія Білей

На завершення вечора журі озвучило своє вирішальне слово. Нагороджували дівчат, які вирізнилися грацією, дружністю, оригінальністю, чарівністю, кмітливістю… Номінацій було доволі, однак тільки одна з учасниць дістала корону Міс стоматологічного факультету – 2016. Нею стала Анастасія Білей, яка також була вдостоєна звання Міс глядацьких симпатій та можливістю стати обличчям обкладинки наступного номера журналу Студентського наукового товариства стоматологічного факультету УжНУ «Affinaige».

Вітаємо стоматологічний факультет зі святом першокурсника та ювілеєм підрозділу, учасниць конкурсу краси – із блискучим виступом, а Анастасію Білей – із заслуженою перемогою!

Антоніна Чундак
Фото Роберта Паппа та зі сторінки заходу Вк

Залишіть відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.