Сайт Медіацентру УжНУ
Підрозділ створений у липні 2013 року

Студентську спартакіаду УжНУ вкотре відкрили легкоатлетичним кросом

Перемогу на всіх дистанціях святкували представники факультету здоров’я та фізичного виховання

0 1 024
Учасники спартакіади
5 жовтня на місцевому стадіоні «Авангард» офіційно стартувала 68-а студентська спартакіада Ужгородського національного університету. Традиційно першим видом змагань став легкоатлетичний крос.
Василь Шароді, Іван Маріонда, Олександр Сливка та Іван Миронюк

На церемонію урочистого відкриття завітали перший проректор УжНУ Олександр Сливка, декан факультету здоров’я та фізичного виховання Іван Миронюк, завідувач кафедри фізичного виховання та головний суддя спартакіади Іван Маріонда.

«Шановні студенти, викладачі, дозвольте привітати вас із відкриттям 68-ої студентської спартакіади. Бажаю усім здоров’я – і учасникам сьогоднішнього легкоатлетичного кросу, і всім, хто візьме участь у змаганнях протягом навчального 2017/2018 року. Хорошого вам навчання, перемог, і нехай сьогодні погода не завадить показати найкращі результати», –привітав молодь Олександр Сливка.

Іван Маріонда та Іван Миронюк нагороджували команди студентів минулорічної спартакіади за останній вид змагань – легку атлетику. Третє місце тоді посів природничо-гуманітарний коледж, другими стали фізики, а перемогли студенти факультету здоров’я та фізичного виховання. Усім призерам було вручено грамоти й кубки.

Василь Кевпанич

Головний суддя легкоатлетичного кросу Василь Кевпанич розповів студентам про дистанції й маршрути першого виду спартакіади.

Дівчата долали дистанцію у 500 і 1000 м, хлопці ж – 1000 м та 3000 м.

Першими на старт вийшли представниці слабкої статі, щоб здолати півкілометрову відстань. Надалі показати свою спритність мали змогу спортсмени на дистанції 1000 м, а на завершення хлопці підкорювали відрізок у 3000 м.

Перемогу на всіх дистанціях святкували представники факультету здоров’я та фізичного виховання – Едіта Ковач (500 м), Наталія Шозда (1000 м), Сергій Машталер (1000 м), Павло Клим (3000 м).

Студентську спартакіаду УжНУ вкотре відкрили легкоатлетичним кросомНаступним видом змагань стане чоловічий баскетбол, який розпочнеться наступного тижня.