Студенти-юристи братимуть участь у роботі літнього табору в Угорщині

Викладачі юридичного факультету взяли участь у Міжнародних правових читаннях в місті Єгер (Угорщина)

Студенти-юристи братимуть участь у роботі літнього табору в Угорщині
Нещодавно троє викладачів юридичного факультету взяли участь у Міжнародних правових читаннях в угорському місті Єгері. Конференція, на якій виступали також юристи Угорщини та Словаччини,  була присвячена питанню захисту прав національних меншин.

За тиждень до правових читань відбувся літній студентський табір, під час якого його учасники здобували практичні навички в ігровій формі – проводили судові засідання, воркшопи, розглядали різні проблемні питання тощо.

Результатом поїздки трьох викладачів юридичного факультету – професора Ярослава Лазура, доцента Василя Гомоная та викладача Ірини Ревуцької – стала домовленість про співпрацю із закордонними колегами. Зокрема, за словами Ірини Ревуцької, вже наступного року студенти УжНУ зможуть побувати в літньому правовому таборі.

Іванка Когутич