Студенти-лісівники дізнавалися, як воно – працювати в лісовому господарстві
Практика студентів географічного факультету напряму лісове та садово-паркове господарство триває. Цього тижня практиканти вивчали лісові культури та ознайомлювалися з державним підприємством «Ужгородське лісове господарство».

Майбутні лісівники продовжують реалізовувати здобуті знання на практиці: під час практики мали ближче познайомитися з культурами, що зростають на території підприємства. Крім того мали завдання зібрати насіння з 15 порід дерев, визначити його придатність, тип, описати способи зберігання та особливості підготовки до висіву насіння.

Студенти-лісівники дізнавалися, як воно – працювати в лісовому господарстві

Другого дня група студентів-третьокурсників разом зі своїм керівником Андрієм Задорожним вирушили на ознайомчу екскурсію до ДП «Ужгородське ЛГ». На базі Кам’яницького лісництва молодих знавців знайомили зі специфікою роботи інженер лісового господарства Василь Лиситчук та випускник кафедри лісівництва, нині помічник лісничого Олексій Кузнєцов.

Працівники ознайомили майбутніх лісівників із розсадницькою справою, правилами догляду і зберігання садивного матеріалу тощо.

Студентка Габріелла Убрежі розповідає: «Працівники показали нам свої ексклюзивні червонокнижні рослини, чудовий дендрарій, колекцію каменів та мінералів. Вважаю, що такі екскурсії підприємством надзвичайно пізнавальні, навіть нова інформація краще запам’ятовується. Вразила краса розміщення підприємства, атмосфера заспокоює та надихає. Працювати тут, певно, – саме задоволення!»

Ксенія Шокіна