Сайт Медіацентру УжНУ
Підрозділ створений у липні 2013 року

Лекція доцента УжНУ про міжнародні можливості молоді стала завершальним заходом «Майстерні міста»

Оксана Свєженцева зосередилася на особливостях програми Erasmus+ – можливості семестрового навчання українців у вишах Європи

0 925

25 червня акція «Майстерня міста» зустріла своїх останніх відвідувачів. Завершальним заходом проекту стала лекція «Міжнародні можливості молоді», з якою виступила перед ужгородцями начальник відділу міжнародних зв’язків нашого університету Оксана Свєженцева.

Свій виступ спікер зосередила на темі участі в програмі Erasmus+ – можливості семестрового навчання українців у вишах Європи. Так, успішною реалізацією цієї програми для наших студентів займається Міністерство освіти і науки та спеціальні фонди Євросоюзу.

Пані Оксана розповіла про переваги програми, головною з яких є набуття закордонного досвіду – як теоретичної бази, так і практичних умінь. Брати участь в обміні можуть студенти бакалаврату, магістратури, аспірантури, а також викладачі, які хотіли б постажуватися за межами України.

Учасники програми можуть порівняти підхід до навчання вдома й у чужій країні, мають змогу розширити кругозір, подорожувати й отримувати щомісячну фінансову підтримку. Присутні також дізналися про відмінності кредитної й ступеневої мобільності, важливість вдалого мотиваційного листа та вимоги до володіння мовою учасником програми.

Як розповіла Оксана Свєженцева, Ужгородський університет активно підтримує стосунки з закордонними колегами і щороку розширює коло своїх партнерів. Студенти УжНУ набувають досвід навчання в Словаччині, Угорщині, Німеччині, Італії тощо. Крім того, студент може самостійно шукати можливості міжнародного обміну.

Слухачі лекції активно ставили запитання й цікавилися подробицями участі. Після знайомства та виступу пані Оксани присутні могли обмінятися з нею контактами для того, щоб пізніше докладніше дізнатися про індивідуальні особливості участі в тій чи тій програмі.

Антоніна Чундак

Залишіть відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.