Сайт Медіацентру УжНУ
Підрозділ створений у липні 2013 року

Студенти УжНУ у фіналі Чемпіонату світу з програмування випередили колег із Оксфорда та Принстона

Вітаємо наших студентів та їхніх тренерів із такими високими досягненнями!

0 15 686

Біля гори Рашмор – меморіалу Джорджа Вашингтона, Томаса Джефферсона, Теодора Рузвельта й Авраама Лінкольна

Сьогодні вночі у США завершився фінал Чемпіонату світу з алгоритмічного програмування, у якому взяла участь команда Ужгородського університету на чолі з капітаном Сергієм Нагіним. Керівник і тренер команди – завідувач кафедри інформаційних управляючих систем та технологій УжНУ Олександр Міца.

Олександр Міца

Фінальні змагання тривали впродовж 20–25 травня в Рапід-Сіті (штат Південна Дакота, США). У підсумку команда УжНУ посіла 34 місце: для здобуття бронзових медалей хлопцям не вистачило однієї розв’язаної задачі (повна таблиця результатів доступна за посиланням).

Студенти УжНУ випередили не тільки українських колег – із Київського національного університету ім. Т. Г. Шевченка (команда зі столиці посіла 56 місце), а й учасників зі США (студентів Принстонського, Техаського, Мерилендського університетів), Великобританії (команду Оксфордського університету) та інших країн.

Загалом у фіналі брали участь 128 команд.

Тож вітаємо студентів факультету інформаційних технологій Сергія Нагіна, Єгора Бобика і Тараса Новохацького та їхніх тренерів із високими досягненнями!

Наша команда
Василь Шаркань
спеціально для Медіацентру УжНУ

Залишіть відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.