Сайт Медіацентру УжНУ
Підрозділ створений у липні 2013 року

Студентка УжНУ поділилася враженнями від семестрового навчання в Італії

Про можливості програми Erasmus+ дізнавайтеся у відділі міжнародних зв’язків УжНУ

0 457
Ніколетта Пажо
Ніколетта Пажо
Представники Ужгородського національного університету активно долучаються до міжнародного обміну в рамках програми Erasmus+. Так, нещодавно магістрантка Українсько-угорського навчально-наукового інституту Ніколетта Пажо повернулася з Падуї (Італія), де навчалася півроку.

Для студентки навчання в Падуанському університеті виявилося цікавим. До того ж виш – один із найдавніших у Європи (заснований у ХІІІ столітті).

«Змогла порівняти, як відбувається навчальний процес в Італії та Україні, ознайомитися зі структурою європейського закладу освіти із давніми традиціями, оцінити роботу викладачів, студентів. Виявила чимало відмінностей, як порівняти з навчанням в Україні, зокрема в культурному аспекті», — зауважила Н. Пажо.

Ніколетта Пажо
Ніколетта Пажо

Облаштуватися Ніколетті допомогли студентки Падуанського університету, які навчалися в УжНУ за програмою Erasmus+.

В Італії Ніколетта Пажо знайшла нових друзів, здобула корисний досвід, стала самостійнішою і, зрештою, пізнала культуру іншої країни. Студентка отримувала стипендію, якої вистачило і на проживання, і на подорожі. Таким чином, удалося відвідати Венецію, Пізу, Портофіно, Маростику та інші мальовничі місця Італії.

«Згадую півроку в Італії – як дивовижний сон. Шкода, що час швидко минув, але тішать незабутні спогади та враження. Раджу ровесникам використовувати кожну можливість, яку дарує студентський період», — підсумувала Ніколетта Пажо.

Про можливості програми Erasmus+ дізнавайтеся на сайті відділу міжнародних зв’язків УжНУ.

Ольга Брайлян,
фото з архіву Ніколетти Пажо
Залишіть відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.