Сайт Медіацентру УжНУ
Підрозділ створений у липні 2013 року

У Міжнародний день благодійності студенти УжНУ допомагають ближньому й закликають інших

Допоможімо важко травмованому землякові в Чехії!

0 250
5 вересня – Міжнародний день благодійності, який уже протягом п’яти років актуалізує роботу волонтерів, звертає увагу на різні, часто дуже важкі долі людей, яким потрібна допомога.
Ініціатори благодійної акції
Ініціатори благодійної акції

Викладачі й студентами УжНУ ніколи не залишаються осторонь важливих для суспільства подій. Представники факультету суспільних наук спеціальності «Соціальна робота» разом із наставником доцентом кафедри соціології та соціальної роботи Анною Попович долучилися до акції, яку розпочав блогодійний фонд «Карітас». Головною метою заходу став збір коштів для постраждалого в Чехії нашого земляка.

Під час майстер-класу
Під час майстер-класу

Ростислав Беля – хлопець з Виноградівщини, який після обвалу стін на будівництві, де працював, тривалий час перебував у комі в празькому шпиталі. Юнак сильно постраждав – переніс уже 4 операції. Нині Ростислав прийшов до тями, проте перебуває у дуже важкому стані, потребуючи коштів на дальше лікування.

«Ми завжди звертаємо уваги на такі події. Навіть складно уявити, наскільки це страшна трагедія, та, на жаль, таке трапляється – і ми усіляко намагаємося допомогти. Ніхто не застрахований від нещасних випадків, тож не будьмо байдужими до нашого земляка. Я впевнена, що кожен може допомогти, адже головне – це бажання. Добро живе у кожному з нас, потрібно віднайти його та розділити з іншими!» – каже одна з волонтерок, студентка ІІІ курсу ФСН Ніна Туряниця.

Під час акції молодь влаштувала майстер-класи: одні навчали декупажу, інші за допомогою трафаретів та спеціальних фарб малювали діткам різні малюнки. Батьки ж, своєю чергою, платити стільки, скільки вважали за потрібне. Також роздавали малечі кульки та яблучка, аби більше закцентувати на тому, що навіть такі дрібниці є приємними і важливими. Поза увагою не залишили й доросле населення міста – до них доносили інформацію стосовно трагедії, закликали приєднуватися до тих, хто вже допоміг Ростиславу.

6 вересня протягом дня волонтери збирали кошти, аби надіслати бабусі, яка доглядає хлопця й платить за всі процедури та операції.

Хто хоче допомогти юнакові, може перерахувати гроші на картку ПриватБанку –
рахунок 5168 7573 7231 0260
(одержувач – бабуся Ростислава Савинець Мальвіна Йосипівна),
тел. 0665320540.

Друзі, не будьмо байдужими! Творіть добро – і добре буде Вам!

Вікторія Кенідра
Залишіть відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.