Студентка УжНУ перемогла у V Всеукраїнському конкурсі наукових робіт зі сталого розвитку

Захід провели за сприяння спільного проекту Європейського Союзу та Програми розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – ІІІ»

Оголошено результати V  Всеукраїнського конкурсу наукових робіт та Всеукраїнського конкурсу проектів з тематичного напрямку «Сталий розвиток за участі місцевих громад», що проводився Освітньою мережею зі сталого місцевого розвитку за сприяння спільного проекту Європейського Союзу та Програми розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – ІІІ».

Студенти Ужгородського національного університету (хімічного факультету, факультету суспільних наук, факультету туризму та міжнародних комунікацій) брали участь в обох конкурсах – найкращі результати отримали в конкурсі наукових робіт, на який подали роботи понад 40 студентів різних ВНЗ України.

У конкурсі наукових робіт призові місця вибороли: І – Софія Дацюк (УжНУ), ІІ – Владислав Борщов (СумДУ), ІІІ – Лілія Далєвська (ВТЕІ КНТЕУ).

Можливість публікації отримали: Юлія Безручко (Полтавська державна аграрна академія), Анна Будько (КНЕУ імені Вадима Гетьмана), Владислав Власенко (КНЕУ імені Вадима Гетьмана), Марія Гайтина (СумДУ),  Аліна Ганженко (Черкаський державний технологічний університет), Тетяна Дімітрієва (ВТЕІ КНТЕУ), Дар’я Медведенко (Черкаський державний технологічний університет), Леся Низова (КНЕУ імені Вадима Гетьмана), Оксана Павлів (Національний університет «Львівська політехніка»), Анастасія Топал (Чернігівський національний технологічний університет), Ярослава Турянин (Ужгородський національний університет), Христина Шуміляс (Львівський національний аграрний університет).

Щиро вітаємо студенток спеціальності «Політологія»: Софію Дацюк (науковий керівник – доцент Ганна Мелеганич) з перемогою, Ярославу Турянин з можливістю опублікувати роботу у такому виданні. Бажаємо дальших успіхів!

За інформацією Центру сталого розвитку УжНУ