Студентки-міжнародниці ярмаркували з благодійною метою

Багато хто просто не брав решти, щоб кошти залишилися дітям...

Студентки-міжнародниці ярмаркували з благодійною метою
Напередодні новорічних свят хочеться, аби наближення цієї зимової казки відчув кожен. Саме з цією метою студенти УжНУ влаштовують благодійні акції, ярмарки. Факультет міжнародних відносин теж приєднався до цього руху, організувавши 20 грудня у фойє головного корпусу університету благодійний ярмарок-продаж святкових виробів. Свічки, мило, новорічні іграшки – усе майстерно виготовлене руками вихованців медико-реабілітаційного центру «Дорога життя».
Студентки-міжнародниці ярмаркували з благодійною метою

Наталія Дідик, голова студради ФМВ, розповіла, що таку акцію студенти-міжнародники проводять удруге. Торік асортимент виробів був менший (лише виготовлені дітками свічки), але теж майже все вдалося продати. Тоді ж студенти влаштовували благодійний збір коштів для «Дороги життя» і до свята Миколая. Наталія пригадує, що, окрім надання фінансової допомоги, вдалося закупити для центру посуд, засоби для його миття тощо.

«Багато хто просто не бере у нас решти, мовляв, хай ці кошти залишаються дітям. Так що сума вторгованого перевищує очікувану. Після завершення акції плануємо поїхати до цього медико-реабілітаційного центру. Якщо вистачить коштів, докупимо щось потрібне для закладу. Усю суму, вторговану під час ярмарку, перекажемо малечі», – каже очільниця студентської ради. До слова, акцію підтримав і факультетський профком.

Бути добрим – надзвичайно просто. Головне – щиро прагнути стати корисним для інших. І якщо не організовувати такі акції, то хоча б активно долучатися до них.

Катерина Хижняк