Студенти біофаку навчалися лабораторної діагностики в сучасному медичному центрі

Молодь переконалася в широких можливостях новітньої клініки, зокрема й щодо вибору власної спеціалізації

Студенти біологічного факультету в рамках спецкурсів зі спеціалізації «Мікробіологія» дістали можливість відвідати лабораторії клініки «Medicover».

На її базі було проведено ознайомчу екскурсію й практичне заняття з основних методів лабораторної діагностики: робота з біохімічним аналізатором, тестсистемами для експрес-методів діагностики. Інтегроване практичне заняття провели керівник лабораторі М. Білкей та доц. кафедри генетики, фізіології рослин і мікробіології М. Кривцова.

Під час заняття

Варто зауважити, що всі працівники лабораторії є випускниками біологічного факультету й радо ділилися зі студентами своїми знаннями. Така кооперація навчального закладу й практичної клініко-діагностичної лабораторії дає можливість ознайомитися з принципами роботи на сучасному лабораторному обладнанні та новітніми методиками.

Відвідавши медичний центр «Medicover», студенти переконалися в широких можливостях сучасної клініки та у визначенні майбутніх фахівців з вибором спеціалізації.

За інформацією доцентки біологічного факультету Марини Кривцової