Сайт Медіацентру УжНУ
Підрозділ створений у липні 2013 року

Студентство факультету історії та МВ ознайомилося з діяльністю заводу «Джейбіл»

Екскурсія дала молоді можливість побачити на власні очі, як організований виробничий процес, працюють виробничі лінії, система матеріального постачання; студентству показали умови роботи, стан та технологічний рівень обладнання корпорації, якість продукції

0 162
28 вересня студенти факультету історії та міжнародних відносин мали навчально-ознайомчу екскурсію на одне з найбільших підприємств області та виробника електроніки в світі – ТОВ «Джейбіл Сьоркіт Юкрейн Лімітед».

Студентство факультету історії та МВ ознайомилося з діяльністю заводу «Джейбіл»З ініціативи асистента Марти Шелемби та за підтримки заступника декана Вікторії  Бондаренко, старшого викладача Іванни Довби, представників підприємства – наші майбутні менеджери й маркетологи ознайомилися з історією компанії, основними напрямками її роботи, специфікою управління, гарантування безпеки праці, операційного менеджменту, процесів ресурсного планування, закупівлі матеріалів, логістикою та організаційною культурою.

Студентство факультету історії та МВ ознайомилося з діяльністю заводу «Джейбіл»Ознайомча екскурсія дала молоді можливість побачити на власні очі, як організований виробничий процес, працюють виробничі лінії, система матеріального постачання. Студентству показали умови роботи, стан та технологічний рівень обладнання корпорації, якість продукції.

Під час навчально-ознайомчої екскурсії менеджери підприємства розповідали про систему «LEAN production», економісти ділилися інформацією щодо системи постачання, інженери показували, як налаштовувати обладнання, тестувати продукцію.

Студенти були вражені масштабами виробництва та якістю виготовленої продукції. Більшість уже після екскурсії зрозуміла, що хоче працювати в корпорації, яка дає колосальні можливості для саморозвитку, подорожування світом, швидкого темпу кар’єрного зростання.

Працівники корпорації не раз наголошували на необхідності інноваційного й творчого мислення у своїх працівників та схвально оцінили наявність на кафедрі бізнес-адміністрування, маркетингу та менеджменту – магістерської програми «Управління інноваційною діяльністю».

Студентство факультету історії та МВ ознайомилося з діяльністю заводу «Джейбіл»Адміністрація факультету щиро дякує керівництву й працівникам корпорації за надані можливості для екскурсії.

За інформацією факультету історії та міжнародних відносин
Залишіть відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.