У таких заходах молодь розширює кругозір та навички дебатування, ведення переговорів, ухвалення рішень; має змогу на практиці застосувати здобуті знання; налагоджує цінні зв’язки у форматі студентської співпраці й нагромаджує корисний досвід

У Київській школі економіки нещодавно відбулася Всеукраїнська студентська науково-практична конференція, присвячена моделюванню діяльності Ради Безпеки ООН. У форумі взяли участь представники провідних вишів держави, зокрема КНУ, КМА, КІМВ, ЛНУ, а також студенти факультету міжнародних економічних відносин УжНУ Денис Цап та Олеся Модрицька.

Студенти факультету МЕВ пробували сили в моделюванні діяльності Ради Безпеки ООНЗа тему конференції обрали ситуацію у Сирії. У моделюванні взяли участь 32 делегати в 16 командах.

Олеся Модрицька

Протягом першого дня виголошували позиції країн, які представляли. Також точилися жваві дискусії щодо військового конфлікту, гуманітарної кризи, використання заборонених видів озброєння та врегулювання ситуації в Сирії.

Другий день був присвячений ухваленню резолюції країнами – учасницями Ради Безпеки. Під час дебатів щодо резолюції вносили різноманітні поправки, що були покликані як вирішити найгостріші проблеми (як-от: припинення вогню, забезпечення діяльності гуманітарних коридорів тощо), так і захистити національні інтереси країн-учасниць.

Студенти факультету МЕВ пробували сили в моделюванні діяльності Ради Безпеки ООН Приємно, що на завершення форуму голову наукового товариства факультету МЕВ Дениса Цапа відзначили нагородою найкращого делегата Моделі.

Такі конференції є надзвичайно важливими не тільки з теоретичного погляду, адже студенти самі мають змогу докладно дослідити ситуацію, а й із практичного, бо молодь, по-перше, розширює свій кругозір та навички дебатування, ведення переговорів, ухвалення рішень, по-друге, має змогу на практиці застосувати здобуті знання, а по-третє, налагоджує цінні зв’язки у форматі студентської співпраці й нагромаджує корисний досвід.

За інформацією кафедри міжнародних економічних відносин