Студенти-медійники долучилися до футбольного турніру напередодні Дня журналіста

Двадцять третій традиційний турнір з мініфутболу пам’яті Карла Олага і Дмитра Калинича відбувся напередодні Дня журналіста, 4 червня, на стадіоні «Aвангард». Змагання стало не лише черговим спортивним заходом, а й емоційною зустріччю для представників медіа Закарпаття. До організації цьогорічного турніру долучилися відомі в краї представники журналістики, місцевої влади, профспілок, олімпійського руху Василь Гаджега, Віталій Мещеряков, Наталія Товтин, Іван Дуран, Алла Чернобук, Іван Риляк.

Студенти-медійники долучилися до футбольного турніру напередодні Дня журналістаЦього року визначити переможця зібралися чотири колективи. На майданчик «Авангарду» вийшли представники сайту «Лобда», телеканалу «Суспільне. Ужгород», Закарпатської обласної організації НСЖУ і вперше за тривалий час відновити добрі традиції участі в цих змаганнях вирішили студенти відділення журналістики УжНУ.

Студенти-медійники долучилися до футбольного турніру напередодні Дня журналістаСтуденти-медійники долучилися до футбольного турніру напередодні Дня журналістаТри команди – сайт «Лобда», телеканал «Суспільне. Ужгород» та Закарпатська обласна організація НСЖУ – здобули однакову кількість очок, тож переможця довелося визначати за різницею забитих і пропущених м’ячів. Переможцями турніру знову стали лобдівці, які вже втретє поспіль забирають кубок собі: і, за правилами змагань, тепер уже назавжди.

Турнір, крім споривного, мав і благодійний бік. Організатори й учасники зібрали 10 тисяч гривень, які буде спрямовано на придбання спорядження для телеоператора одного з телеканалів, який приєднався до лав ЗСУ.

Усі учасники змагань отримали медалі й дипломи, а також індивідуальні призи. Найстаршим гравцем турніру став Іван Кузьма (НСЖУ), а наймолодшим – Максиміліан Бабинець (відділення журналістики УжНУ).

Окрім спортивної складової, турнір став чудовою нагодою для журналістів зустрітися й поспілкуватися після тривалої перерви, адже війна вносить свої корективи в усі сфери нашого життя.  Тож учасники були раді позмагатися за перемогу, відчути заряд позитивних емоцій і вшанувати пам’ять Карла Олага й Дмитра Калинича – відомих закарпатських футболістів і журналістів.

Студенти-медійники долучилися до футбольного турніру напередодні Дня журналістаЗавершився турнір фотосесією, привітаннями з прийдешнім Днем журналіста і, звичайно ж, приємним спілкуванням.

Яна Футинець,
фото Ольги Коровської