Сайт Медіацентру УжНУ
Підрозділ створений у липні 2013 року

Перспективи сучасного управління проєктами: від інсайтів до реалізації з представницею компанії «Intellias» Аліною Піддубною

0 127
Днями відбулася онлайн-зустріч з визнаною експерткою у сфері управління проєктами Аліною Піддубною. Захід організувала одна з найбільших ІТ-компаній «Intellias» спільно з кафедрою інформатики та фізико-математичних дисциплін факультету інформаційних технологій Ужгородського національного університету.

Перспективи сучасного управління проєктами: від інсайтів до реалізації з представницею компанії «Intellias» Аліною ПіддубноюСпіворганізатором зустрічі був і Богдан Скуратівський, менеджер проєктів, який останні 5 років працює в державній сфері – у Міністерстві цифрової трансформації України, Міністерстві соцiальної політики України тощо. Він кілька років був керівником платформи єДопомога, а тепер займається цифровізацією шкільної освіти в команді ОІС EDDY. Аліна Піддубна, яка має понад 10 років досвіду в управлінні проєктами, є тренеркою й консультанткою з питань управління проєктами, портфелем проєктів, розвитку РМО та організаційних трансформацій.

Перспективи сучасного управління проєктами: від інсайтів до реалізації з представницею компанії «Intellias» Аліною ПіддубноюУчасники тренінгу мали про що дізнатися з багатьох аспектів управління ІТ проєктами. Зокрема, вони почули про сучасні підходи до планування та виконання проєктів, а також про різноманітні методології, які можуть бути адаптовані для різних типів проєктів. Окрему увагу було приділено трикутнику талантів, що включає технічні навички, лідерство та стратегічне і бізнес-управління, що є важливими для успішного керівника проєкту. Аліна Піддубна поділилася своїм багатим досвідом, надаючи конкретні приклади та практичні рекомендації, що допомогло учасникам краще зрозуміти реальні виклики й можливості у сфері управління проєктами. Її інсайти щодо ролі керівника проєкту та важливості розвитку команди були особливо корисними для студентів, які прагнуть кар’єрного зростання в цій галузі.

Атмосфера зустрічі була дружньою і продуктивною. Онлайн-формат не став перешкодою для активного обговорення і взаємодії між учасниками та спікеркою. Студенти виявили активність, ставлячи багато запитань і беручи участь в обговореннях. Завідувач кафедри інформатики та фізико-математичних дисциплін Василь Кут висловив сподівання на дальшу співпрацю з компанією «Intellias», підкресливши важливість таких зустрічей для професійного розвитку студентів. Адже не лише розширюють їхні знання й навички, а й допомагають зрозуміти реальні виклики та можливості в професійній сфері. Участь у таких заходах дозволяє молоді безпосередньо спілкуватися з досвідченими професіоналами, діставати відповіді на актуальні запитання й мати натхнення для наступних досягнень.

Окрім того, ці зустрічі зміцнюють зв’язки між навчальними закладами й провідними компаніями, що відкриває нові можливості для співпраці, стажувань і майбутнього працевлаштування студентів. Це також підвищує рівень підготовки випускників, роблячи їх більш конкурентоспроможними на ринку праці.

За інформацією кафедри інформатики
та фізико-математичних дисциплін
Залишіть відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.