Студенти-правники дізнавалися про тонкощі дослідження слідів на місці злочину

Практичним досвідом з молоддю ділився професор кафедри кримінального права та процесу юридичного факультету УжНУ Василь Копча

2 травня для першокурсників спеціальності «Право» професор кафедри кримінального права та процесу юридичного факультету УжНУ Василь Копча провів відкриту лекцію на тему «Правове дослідження слідів на місці злочину: трасологія і дактилоскопія».
Професор Василь Копча зі студентами

Професор докладно ознайомив студентів з поняттям трасології та сліду, класифікацією слідів, їх видами та характеристикою, а також з правилами виявлення, огляду, фіксації та вилучення слідів на місці злочину.

Під час лекційного заняття студенти активно брали участь у дискусії, збагачуючи свої знання. Масив корисної інформації стане в пригоді молоді під час роботи на наступних семінарських і практичних заняттях.

За інформацією професора кафедри кримінального права
та процесу УжНУ Василя Копчі