Студенти УжНУ можуть побачити себе та об’єкти університету на інформаційному табло в центрі міста

Інфобокс розповість туристу або допитливому ужгородцю про Василіанський монастир (нині корпус фізфаку) та ботсад УжНУ, містить фото з Параду Миколайчиків, Ужгородської регати...

Інформаційне табло, що влітку встановили на площі Поштовій в Ужгороді, містить відомості не тільки про місто та його принади – сюди потрапили й один із корпусів УжНУ, Ботанічний сад та фото активних студентів, що беруть участь у житті обласного центру та краю загалом.

Табло містить кілька розділів: «Навігація для туристів», «Що побачити», «Де відпочити», «Чим зайнятись», «Події в Ужгороді», «Офіційний сайт Ужгородської міської ради».

Так, приміром, інформаційний бокс розповість туристу або допитливому ужгородцю про Василіанський монастир (нині корпус фізичного факультету) та ботсад УжНУ – як каже табло, – «один із найкращих садів України». Студенти можуть подивитися на свої фото з Параду Миколайчиків, Ужгородської регати тощо.

Вл. інф.