Сайт Медіацентру УжНУ
Підрозділ створений у липні 2013 року

Студенти УжНУ відвідали Будапешт з навчально-пізнавальною екскурсією

Захід для молоді організували з ініціативи та зусиллями директора Українсько-угорського навчально-наукового інституту Олександра Шпеника

0 170
11 травня відбулася навчально-пізнавальна екскурсія студентів Українсько-угорського навчально-наукового інституту, факультету міжнародних економічних відносин та факультету історії та міжнародних відносин, організована з ініціативи та завдяки зусиллям директора УУННІ Олександра Шпеника.

Студенти УжНУ відвідали Будапешт з навчально-пізнавальною екскурсієюПриймала гостей Угорська дипломатична академія, на базі якої студенти мали змогу відвідати будівлю Міністерства зовнішньої економіки та зовнішніх справ Угорщини. З вітальним словом їх там зустріла голова Угорської дипломатичної академії, докторка військових наук, державний секретар п. Оршоя Почої-Томашшіх.

Відтак начальник відділу доктор Адам Імре Сюч виступив з лекцією про організацію управління закордонними справами Угорщини та пріоритети зовнішньої політики сусідньої з Україною держави.

Цікавим було інтерактивне заняття, яке влаштував молоді викладач дипломатичної академії, завідувач однієї з кафедр, доктор Крістіан Манзінгер. Під час заняття студенти мали змогу працювати в малих групах і відчути себе представниками дипломатичних установ.

Студенти УжНУ відвідали Будапешт з навчально-пізнавальною екскурсієюПрацівники дипломатичної академії тепло прийняли гостей, подбали про смачний обід та екскурсії у столиці: студенти і викладачки – доцентки Елеонора Берта, Наталія Нодь та Оксана Талабірчук – прогулялися площею Героїв, піднялися до замку Буди та відвідали будівлю парламенту Угорщини. Поїздка видалася насиченою і продуктивною.

За інформацією УУННІ
Залишіть відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.