Сайт Медіацентру УжНУ
Підрозділ створений у липні 2013 року

Стартував Тиждень факультету історії та МВ

Святкування розпочали з розширеного засідання вченої ради підрозділу, продовжили тематичним флеш-мобом «Читати – це модно», благодійним аукціон книг викладачів факультету, фотосесіями

0 221

Стартував Тиждень факультету історії та МВ

Ігор Король та Віталій Андрейко
Ігор Король та Віталій Андрейко
22 квітня урочисто відкрили Тиждень факультету історії та міжнародних відносин. Дрес-кодом першого дня традиційно стала українська вишиванка.

Святкування розпочали з розширеного засідання вченої ради факультету ІМВ. Присутній на зібранні проректор УжНУ Ігор Король привітав студентів і викладачів зі святом, високо оцінивши досягнення молодого і водночас прогресивного структурного підрозділу. Доказом вдалої роботи професорсько-викладацького складу ФІМВ стало відзначення грамотами ректора доцента кафедри археології, етнології та культурології Ю. Данильця, лектора-екскурсовода музею ім. Е.Балагурі М. Жиленко та викладача кафедри міжнародних студій і суспільних комунікацій О. Бенчак за вагомий внесок у розвиток факультету, професіоналізм та наукові здобутки.
Стартував Тиждень факультету історії та МВ
Стартував Тиждень факультету історії та МВТ.в.о. декана факультету доцент Віталій Андрейко у вітальному слові відзначив: «Вітаю студентів і викладачів факультету та бажаю всім міцного здоров’я, натхнення, здійснення мрій і задумів. Нехай факультет процвітає здобутками свого колективу на довгі і щасливі роки! Нескінченної Вам наснаги, впевненості у майбутньому та стабільності. Нехай ваша дальша професійна діяльність буде сповнена творчого натхнення, життєвої енергії та злагоди».

Далі слово взяла заступниця декана Надія Керецман, Стартував Тиждень факультету історії та МВяка сказала «що саме майбутньому поколінню студентів потрібно буде вирішувати, як нам жити далі, поколінню студентів, що є ініціативними, цілеспрямованими, прагматичними та комунікабельними, які палко бажають кидати виклики традиційному мисленню й покращувати своє оточення, які вміють швидко та якісно оцінювати ситуацію, самостійно приймати потрібні рішення й мотивувати людей, які готові брати на себе відповідальність і досягати розв’язання поставлених завдань».

Завершили урочисте зібрання традиційною фотосесією студентів і викладачів та тематичним флеш-мобом «Читати – це модно».

Окрім того, першого дня святкування розпочався благодійний аукціон книг викладачів факультету, благодійний візит студентського активу та фотосесія «Відчуй серцем світ тиші» учнів Ужгородської СЗОШ Закарпатської ОДА.
Стартував Тиждень факультету історії та МВ

За інформацією факультету історії та МВ
Залишіть відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.