Ужнівські туризмознавці долучаються до міського свята активного відпочинку

Кожен мав змогу відкрити для себе щось нове, набратися позитивних вражень та адреналіну, поспілкуватися з друзями й просто цікаво провести час

Ужнівські туризмознавці долучаються до міського свята активного відпочинку
Свято спорту й активного сімейного відпочинку «Будь у формі» – захід для динамічних людей з активною життєвою позицією – організували днями в Ужгороді.
Ужнівські туризмознавці долучаються до міського свята активного відпочинку

Провести вихідний день насичено, весело, цікаво й корисно для душі й тіла пощастило тим, хто завітав у суботу, 1 квітня, у парк «Підзамковий» на свято спорту та активного сімейного відпочинку, організоване громадською організацією «Закарпатська регіональна організація розвитку туризму» (Василь Кочан), мотузковим парком «Тарзан» (Юрій Ляхович), Закарпатським центром туризму, краєзнавства, екскурсій і спорту учнівської молоді (Дмитро Свирид).

За день участі кожен мав змогу відкрити для себе щось нове в активному відпочинку, набратися позитивних вражень та адреналіну, поспілкуватися з друзями й просто цікаво провести час.

Приємно відзначити, що у святі взяла участь і команда студентів факультету туризму та МК Ужгородського університету під керівництвом доцента кафедри туризму, інструктора ІІІ категорії зі спортивного туризму Василя Кочана. Наша молодь виконувала суддівські функції на етапах Ужгородських екстремальних перегонів «UngvarXstream» та сімейного туристично-спортивного квесту «Тарзан», а також стала учасницею Ужгородських екстремальних перегонів «UngvarXstream» у своїй віковій категорії, де посіла перше місце!

За інформацією доцента кафедри туризму Василя Кочана