Представники факультету МЕВ обирали переможців фінального етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із німецької та французької мов

Головою журі олімпіади з німецької мови вдруге поспіль став доктор філологічних наук, завкафедри теорії та практики перекладу УжНУ Іван Зимомря

26–31 березня у Херсоні відбувся фінальний етап ХХХVІ Всеукраїнських учнівських олімпіад із німецької та французької мов. Упродовж п’яти напружених днів свої філологічні знання випробували 48 учнів з різних куточків України, зокрема й із Закарпаття.

Цікавий факт: переможця відзначено стипендією на проходження курсу навчання в Німеччині, про що повідомив під час урочистого завершення Олімпіади референт Ґете-Інституту в Україні Вальтер Деґен.

Почесну й відповідальну місію визначення лауреатів олімпіади було покладено на журі, що складалося з провідних науковців ВНЗ України, а також учителів загальноосвітніх навчальних закладів. Особливо тішить, що головою журі олімпіади з німецької мови вже вдруге поспіль став доктор філологічних наук,завідувач кафедри теорії та практики перекладу факультету міжнародних економічних відносин Ужгородського університету Іван Зимомря.

До речі, варто відзначити належну співпрацю представників міст над Ужем та Прутом. Так, роботу секретаря журі з німецької мови якісно виконала Наталія Блажевська – методист навчально-методичного центру Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області. Натомість секретарем журі з французької мови, яке очолила кандидат філологічних наук, доцент Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Валентина Гладка, була методист Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти Олеся Рацюк, яка також працює на кафедрі теорії та практики перекладу Ужгородського університету.

Що ж, у Херсоні зустрілися кращі знавці німецької та французької мов серед школярів України, які вже цього року визначатимуться щодо власного майбутнього. Чимало з них пов’язують свій успіх з діяльністю на ниві міжнародних відносин. Звідси – інтерес школярів до можливості навчатися на факультеті міжнародних економічних відносин УжНУ, з яким їх радо ознайомив Іван Зимомря.

За інформацією кафедри міжнародних відносин УжНУ