Студенти-туризмознавці влаштували відкритий урок англійською для учнів місцевих шкіл

Другокурсники під керівництвом викладача англійської та іспанської мов кафедри міжнародних комунікацій Людмили Коваль розповідали про національні кухні різних народів світу

Днями другокурсники-туризмознавці влаштували відкритий урок англійською в обласній універсальній бібліотеці ім. Федора Потушняка. Ініціатором заходу стала викладач англійської та іспанської мов кафедри міжнародних комунікацій Людмила Коваль.
Людмила Коваль та Володимир Галамба

Ідея виникла на одній із пар під час презентації кухонь різних країн світу. «Переваги такого заняття в тому, що студенти вчаться виступати перед аудиторією, а це дуже важливо для їх майбутньої професії. Також розмовлятимуть лише англійською мовою. Наші другокурсники провели пробне заняття у п’ятницю для працівників бібліотеки, а сьогодні вже для учнів. У них великий потенціал», – розповідає Людмила Коваль.

Марія Заболотна, Марина Барбух, Олександр Ігнатюк, Петро Горзов та Андрій Лендел розповідали про національні кухні різних народів світу. Слухачами були учні інформаційно-ресурсного центру «Вікно в Америку», що діє при книгозбірні. У класі панувала дружня атмосфера. Що ж, у колі приємних людей, жартуючи, очевидно, значно легше вивчити будь-яку мову 🙂 .

Студенти-волонтери розпочали зі знайомства, відтак розповіли про національні страви Африки, Австралії, Нової Зеландії, Північної Америки, а також Франції та Бразилії. Знання доповнили практичними заняттями, цікавими іграми. Діти працювали в групах, виконували завдання й намагалися у всьому підтримати трохи старших за себе туризмознавців, які дещо хвилювалися.

Задоволені й учні, і студенти
Марія Заболотна

Марія Заболотна:
– Тему ми обрали досить швидко. Усім сподобалася ідея гастрономічної онлайн-екскурсії світом. Це наш профіль, з якого ми знаємо багато цікавинок. Тож нам, думаю, вдалося вразити і дітей, і дорослих. Деякі страви неабияк налякали слухачів, деякі приємно здивували, дехто виявив бажання спробувати або навіть щось приготувати. Завдання й ігри писали від себе: хто в які грав, те й пропонував. Спиралися на власний інтерес та досвід. Ці уроки дали мені змогу пізнати моїх однокурсників з іншого боку, а також оцінити і порівняти мій рівень англійської на практиці. Тепер я знаю, де і що мені треба довчити. Дякую Людмилі Олександрівні Коваль за таку можливість, адже це неймовірний досвід!

Олександр Ігнатюк

Олександр Ігнатюк:
– Чесно кажучи, очікував, що з підлітками буде важче, але наша молода команда успішно впоралася. Хоч і не вперше з таким стикаюся, але це був хвилюючий досвід.  Думаю, в школярів залишилися змішані емоції через дещо провокативні презентації, та особливо їм сподобалися ігри, тому що учні проявляли неймовірну активність та жагу до знань.

На завершення всі учасники отримали заохочувальні призи від ресурного центру «Вікно в Америку» та кафедри МК, серед яких був сертифікат на одне заняття з англійської мови. Його виграв Володимир Галамба, 11-класник ЗОШ № 6 м.Ужгорода.

Висновок: діти задоволені, а наші студенти – великі молодці! Бажаємо майбутнім туризмознавцям натхнення й далі поглиблювати власні знання й ділитися ними з іншими.

Ольга Богославська,
фото Вікторії Замули