Сайт Медіацентру УжНУ
Підрозділ створений у липні 2013 року

На філологічному факультеті створили незвичайну книжкову ялинку

Щоб «виростити» оригінальне новорічне дерево, знадобилося понад тисячу різноманітних видань

0 593
На філфаку, як і в багатьох підрозділах нашої альма-матер, наприкінці року традиційно створюють атмосферу передноворічної казки. Цьогоріч філологічний відзначився ще й унікальною ялинкою.

На філологічному факультеті створили незвичайну книжкову ялинкуПредставників факультету і його гостей зустрічає оригінальне книжкове дерево, виготовлене з-понад тисячі різноманітних видань. Його з любов’ю і фантазією створили з ініціативи заступника декана з виховної роботи Олега Хававчака.

– Уперше таку оригінальну ялинку побачив років 15 тому і захотів організувати собі диво вдома. На жаль, це залишилося в списку невиконаних справ. Тепер, уже як викладач, вирішив утілити в реальність свої юнацькі мрії. Висловлюю подяку за надані книги Науковій бібліотеці УжНУ, зокрема Анні Смірновій та Ользі Шурубор, Закарпатській обласній науковій бібліотеці ім.Ф.Потушняка в особі Іванки Когутич, Віталії Мочан і всім-всім-всім, хто відгукнувся на заклик і вніс частинку свого букіністичного фонду для створення нашого новорічного «дерева» — ділиться Олег Анатолійович.

На філологічному факультеті створили незвичайну книжкову ялинку
Галина Шумицька та Марта Демчик

Незвичайну новорічну красуню на філологічному відкрили 22 грудня. Декан Галина Шумицька у вітальному слові наголосила: тепер знає, який вигляд має справжня філологічна ялинка, і показово те, що на її верхівці — Новий Заповіт.

«Бажаю всім щастя, добра, миру, злагоди, звершення надій і сподівань, щоб символом року була книга в її новому вияві», — зауважила Галина Василівна.

Відтак вона разом із громадським деканом Марією Якубишин почастували солодощами всіх присутніх.

Продовжуючи книжкову тематику, на заході презентували буктрейлери, які студенти-рекламісти створили під керівництвом старшого викладача кафедри слов’янської філології та світової літератури Марти Демчик.

– Пропонуємо новий підхід до знайомства з книгою. Уже кілька років студенти готують буктрейлери замість рефератів. Щоб розробити такий відеоролик, потрібні три умови: любов до книги, бажання творити і прагнення поділитися знаннями, — повідомила Марта Іванівна.

Насамкінець присутні зробили світлини на згадку. Наступного року на філологічному факультеті планують створити ще більшу книжкову ялинку.

На філологічному факультеті створили незвичайну книжкову ялинкуP.S. За кілька днів оригінальне бук-дерево стало популярною фотозоною, і стрічку акаунту Медіацентру в «Інстаграмі» заполонили селфі з ялинкою філфаку 🙂 .

Ольга Брайлян, Сніжана Головко,
фото, відео Віталія Завадяка
Залишіть відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.